Wyniki matur Technikum nr 2 im. Stanisława Ligonia Ruda Śląska
Ocena: 4.79 (91 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.33% | 69.87% | 62 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 69.3% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.86% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 52.18% | 61 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.08% | 60 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 41.25% | 61 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
69.87%
Język angielski (R)
57.86%
Język polski (P)
52.18%
Matematyka (P)
41.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.57% | 69.62% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.23% | 74.45% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.34% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.72% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.08% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 55.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.04% | 40.85% | 54 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
38%
Historia (R)
31.5%
Język angielski (P)
69.62%
Język angielski (R)
46.34%
Język polski (P)
66.72%
Język polski (R)
55.33%
Matematyka (P)
40.85%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 75.37% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.18% | 68.74% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.24% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 58.31% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.65% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.53% | 47.14% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
28.67%
Język angielski (P)
75.37%
Język angielski (R)
50.24%
Język polski (P)
58.31%
Matematyka (P)
47.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 67.9% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.37% | 52.03% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.5% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 61.15% | 41 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.12% | 50.15% | 41 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 81.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.49% | 43.29% | 41 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
25.4%
Geografia (R)
36.5%
Język angielski (P)
67.9%
Język angielski (R)
61.5%
Język polski (P)
61.15%
Język polski (R)
81.33%
Matematyka (P)
43.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 15 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 64.03% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.19% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 46.67% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.75% | 48.54% | 70 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.87% | 41.43% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.62% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.5%
Geografia (R)
26%
Historia (R)
19.33%
Język angielski (P)
64.03%
Język angielski (R)
51.19%
Język niemiecki (P)
46.67%
Język niemiecki (R)
23%
Język polski (P)
48.54%
Język polski (R)
42.2%
Matematyka (P)
41.43%
Matematyka (R)
4.62%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.91% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 69.22% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.27% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 49.85% | 54 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.96% | 42.62% | 54 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.75%
Chemia (R)
1%
Geografia (R)
29.91%
Język angielski (P)
69.22%
Język angielski (R)
56.27%
Język niemiecki (P)
64%
Język polski (P)
49.85%
Język polski (R)
61.14%
Matematyka (P)
42.62%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony