Wyniki matur Technikum nr 2 Jastrzębie-Zdrój
Ocena: 1.34 (64 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.2% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 71.47% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.82% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 45.4% | 15 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 40.53% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
42.57%
Język angielski (P)
76.2%
Język angielski (R)
59.82%
Język polski (P)
45.4%
Matematyka (P)
40.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 76.75% | 12 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 60.42% | 12 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.92% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 36.33% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23.11%
Język angielski (P)
76.75%
Język angielski (R)
52.25%
Język polski (P)
60.42%
Matematyka (P)
36.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.33% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.32% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.65% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.58% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 56.26% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.74% | 34 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 59.88% | 34 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
32.33%
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
78.32%
Język angielski (R)
55.58%
Język polski (P)
56.26%
Matematyka (P)
59.88%
Matematyka (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.24% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.1% | 57.79% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.89% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 48.59% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 52.79% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.66% | 55.17% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Filozofia (R)
10%
Geografia (R)
37.3%
Język angielski (P)
79.24%
Język angielski (R)
57.89%
Język polski (P)
48.59%
Matematyka (P)
55.17%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.36% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 72.87% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.3% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 44.77% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 49.47% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
3%
Geografia (R)
37.36%
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
72.87%
Język angielski (R)
57.3%
Język polski (P)
44.77%
Język polski (R)
39%
Matematyka (P)
49.47%
Matematyka (R)
8.8%
WOS (R)
16.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.97% | 74.55% | 33 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 51.55% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.82% | 48.91% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
22%
Język angielski (P)
74.55%
Język angielski (R)
61%
Język polski (P)
51.55%
Matematyka (P)
48.91%
Matematyka (R)
18.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony