Wyniki matur Technikum nr 2 Legnica
Ocena: 5.00 (3 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.55% | 42 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 62.06% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.73% | 63.48% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.88% | 50 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.11% | 51.48% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.04% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 42.09% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
11.33%
Geografia (R)
21.55%
Język angielski (P)
62.06%
Język angielski (R)
53.88%
Język polski (P)
51.48%
Język polski (R)
15.36%
Matematyka (P)
42.09%
Matematyka (R)
5.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.81% | 47 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.53% | 70.94% | 95 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.74% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.72% | 61 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 57.75% | 98 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.55% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.33% | 42.19% | 98 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.89% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.81%
Język angielski (P)
70.94%
Język angielski (R)
56.72%
Język polski (P)
57.75%
Język polski (R)
30.2%
Matematyka (P)
42.19%
Matematyka (R)
6.89%
WOS (R)
21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.08% | 71 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.07% | 70.31% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.01% | 66.79% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.75% | 65 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 60.82% | 102 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 51.82% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.7% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.53% | 46.42% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.2% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32.88% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
28.08%
Historia (R)
20.75%
Język angielski (P)
70.31%
Język angielski (R)
53.75%
Język polski (P)
60.82%
Język polski (R)
14.7%
Matematyka (P)
46.42%
Matematyka (R)
7.2%
WOS (R)
32.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.42% | 50 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.86% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 73.14% | 112 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.11% | 61.36% | 112 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.31% | 78 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.67% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.17% | 60.42% | 121 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.17% | 51.21% | 121 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.78% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.07% | 44.9% | 121 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.15% | 26 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.42%
Historia (R)
28.86%
Język angielski (P)
73.14%
Język angielski (R)
55.31%
Język niemiecki (P)
44.67%
Język polski (P)
60.42%
Język polski (R)
52.78%
Matematyka (P)
44.9%
Matematyka (R)
12.15%
WOS (R)
26.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.26% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 68.65% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.19% | 69 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 50.39% | 102 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.59% | 37 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.49% | 48.62% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.19% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.64% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
34.26%
Historia (R)
39%
Język angielski (P)
68.65%
Język angielski (R)
51.19%
Język niemiecki (P)
56.67%
Język polski (P)
50.39%
Język polski (R)
62.59%
Matematyka (P)
48.62%
Matematyka (R)
16.19%
WOS (R)
20.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.88% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.15% | 62.77% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.32% | 25 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 58.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 56% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.21% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.56% | 37.14% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.57% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
19.88%
Język angielski (P)
62.77%
Język angielski (R)
54.32%
Język niemiecki (P)
58.57%
Język polski (P)
56%
Język polski (R)
56.21%
Matematyka (P)
37.14%
Matematyka (R)
7.57%
WOS (R)
33.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony