Wyniki matur - Technikum nr 2 Lubliniec
Ocena: 1.38 (13 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47.05% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.56% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.18% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.09% | 80.81% | 110 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.09% | 82.3% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 70.61% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.61% | 59.77% | 112 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.86% | 75.49% | 112 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.61% | 60.18% | 112 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
31.2%
Geografia (R)
47.05%
Historia (R)
31.56%
Informatyka (R)
39.18%
Język angielski (P)
80.81%
Język angielski (R)
70.61%
Język polski (P)
59.77%
Język polski (R)
29.25%
Matematyka (P)
60.18%
Matematyka (R)
24.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.89% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 4 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93% | 80.13% | 100 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99% | 81.73% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.8% | 86 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 98% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99% | 58.32% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.62% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94% | 64.87% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.41% | 34 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
44%
Chemia (R)
6.5%
Fizyka (R)
23.75%
Geografia (R)
45.89%
Historia (R)
38%
Historia sztuki (R)
37%
Informatyka (R)
44%
Język angielski (P)
80.13%
Język angielski (R)
58.8%
Język niemiecki (R)
98%
Język polski (P)
58.32%
Język polski (R)
57.6%
Matematyka (P)
64.87%
Matematyka (R)
25.41%
WOS (R)
41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 60.79% | 24 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.51% | 81.16% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.56% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.4% | 78 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 77.8% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 76.6% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 75% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.9% | 67.19% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 80.57% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.9% | 73.29% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 42.37% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
29%
Geografia (R)
60.79%
Informatyka (R)
55%
Język angielski (P)
81.16%
Język angielski (R)
59.4%
Język niemiecki (P)
77.8%
Język niemiecki (R)
75%
Język polski (P)
67.19%
Język polski (R)
41.13%
Matematyka (P)
73.29%
Matematyka (R)
42.37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 64.24% | 33 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.09% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.8% | 85.11% | 83 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.76% | 83 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.37% | 67 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 88% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 90% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.82% | 69.94% | 85 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 81.41% | 85 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.64% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.82% | 74.66% | 85 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.53% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19%
Fizyka (R)
14.86%
Geografia (R)
64.24%
Historia (R)
37.5%
Informatyka (R)
36.09%
Język angielski (P)
85.11%
Język angielski (R)
65.37%
Język niemiecki (P)
88%
Język niemiecki (R)
58%
Język polski (P)
69.94%
Język polski (R)
63.64%
Matematyka (P)
74.66%
Matematyka (R)
31.53%
WOS (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.1% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 54.88% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32.57% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.84% | 79.49% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.61% | 73 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 68.67% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44.31% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.18% | 51.32% | 110 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.18% | 64.32% | 110 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.47% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Chemia (R)
18.5%
Fizyka (R)
20.1%
Geografia (R)
54.88%
Historia (R)
41.67%
Informatyka (R)
32.57%
Język angielski (P)
79.49%
Język angielski (R)
57.61%
Język niemiecki (P)
68.67%
Język niemiecki (R)
44.31%
Język polski (P)
51.32%
Język polski (R)
41.9%
Matematyka (P)
64.32%
Matematyka (R)
27.47%
WOS (R)
20.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.27% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.52% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.22% | 78.5% | 128 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.08% | 102 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 74.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42.75% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.38% | 57.99% | 138 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.27% | 22 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.75% | 59.22% | 138 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.4% | 60 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
16%
Fizyka (R)
13.63%
Geografia (R)
41.27%
Historia (R)
24.67%
Informatyka (R)
24.52%
Język angielski (P)
78.5%
Język angielski (R)
56.08%
Język niemiecki (P)
74.6%
Język niemiecki (R)
42.75%
Język polski (P)
57.99%
Język polski (R)
54.27%
Matematyka (P)
59.22%
Matematyka (R)
18.4%
WOS (R)
20.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony