Wyniki matur Technikum nr 2 Lubsko
Ocena: 2.78 (101 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 75.7% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.45% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.79% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 57.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 48.64% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.6% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96% | 59.04% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.57%
Język angielski (P)
75.7%
Język angielski (R)
60.79%
Język niemiecki (P)
60%
Język polski (P)
48.64%
Matematyka (P)
59.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 83.3% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.3% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 50.96% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.13% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.83% | 58.17% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
21%
Język angielski (P)
83.3%
Język angielski (R)
75.78%
Język polski (P)
50.96%
Matematyka (P)
58.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 43.92% | 13 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.23% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 35.83% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.89% | 43.72% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
43.92%
Język niemiecki (P)
29%
Język polski (P)
35.83%
Matematyka (P)
43.72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90% | 61.6% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 57.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 70% | 38.6% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 46.55% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 76.35% | 20 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 47.9% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
24%
Geografia (R)
30%
Język angielski (P)
61.6%
Język angielski (R)
31%
Język niemiecki (P)
38.6%
Język polski (P)
46.55%
Język polski (R)
45.5%
Matematyka (P)
47.9%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.27% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.3% | 71.3% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 46.15% | 30.62% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 42.25% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 47.92% | 36 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.57% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
32.27%
Historia (R)
12%
Język angielski (P)
71.3%
Język angielski (R)
53.5%
Język niemiecki (P)
30.62%
Język niemiecki (R)
25%
Język polski (P)
42.25%
Język polski (R)
13.5%
Matematyka (P)
47.92%
Matematyka (R)
6.57%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 64% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 37.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.62% | 39.64% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 39.21% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
23%
Język angielski (P)
64%
Język angielski (R)
48%
Język niemiecki (P)
37.78%
Język polski (P)
39.64%
Matematyka (P)
39.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony