Wyniki matur - Technikum nr 2 Mielec
Ocena: 2.89 (106 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.18% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.33% | 65.32% | 60 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.32% | 60 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.9% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 55.12% | 60 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.03% | 60 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90% | 56.9% | 60 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.11% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
4.6%
Geografia (R)
39.18%
Język angielski (P)
65.32%
Język angielski (R)
58.9%
Język polski (P)
55.12%
Język polski (R)
17.67%
Matematyka (P)
56.9%
Matematyka (R)
17.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.69% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.85% | 62.38% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.32% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.14% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 53.19% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.17% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 28.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.42% | 55.46% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
38.69%
Język angielski (P)
62.38%
Język angielski (R)
53.14%
Język polski (P)
53.19%
Język polski (R)
28.89%
Matematyka (P)
55.46%
Matematyka (R)
12.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.78% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.12% | 42 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.8% | 5 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 64.75% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.43% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.24% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.37% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.76% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.31% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.65% | 63.63% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.56% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.33%
Chemia (R)
3.67%
Fizyka (R)
9.78%
Geografia (R)
43.12%
Historia (R)
28.8%
Historia sztuki (R)
18.5%
Język angielski (P)
64.75%
Język angielski (R)
43.24%
Język niemiecki (R)
8%
Język polski (P)
52.37%
Język polski (R)
29.31%
Matematyka (P)
63.63%
Matematyka (R)
17.56%
WOS (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.25% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 57.46% | 46 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.24% | 68.57% | 74 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.38% | 42 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.65% | 57.23% | 74 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.01% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.78% | 58.95% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.09% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
12.25%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
5.5%
Geografia (R)
57.46%
Historia (R)
25%
Informatyka (R)
10%
Język angielski (P)
68.57%
Język angielski (R)
52.38%
Język niemiecki (R)
10%
Język polski (P)
57.23%
Język polski (R)
64.7%
Matematyka (P)
58.95%
Matematyka (R)
24.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.6% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.65% | 49 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.51% | 64.02% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.94% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 49.4% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.56% | 50.31% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.85% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.6%
Geografia (R)
44.65%
Historia (R)
13.33%
Język angielski (P)
64.02%
Język angielski (R)
41.94%
Język polski (P)
49.4%
Język polski (R)
74%
Matematyka (P)
50.31%
Matematyka (R)
15.85%
WOS (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.1% | 40 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.42% | 60.66% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.23% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.64% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.42% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.16% | 55.62% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.89% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
18.5%
Chemia (R)
3.5%
Geografia (R)
38.1%
Język angielski (P)
60.66%
Język angielski (R)
41.23%
Język polski (P)
52.64%
Język polski (R)
13.42%
Matematyka (P)
55.62%
Matematyka (R)
17.89%
WOS (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony