Wyniki matur - Technikum nr 2 Morąg
Ocena: 4.01 (98 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 82.04% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.82% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 69.64% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 51.04% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.64% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 51.19% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.47% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.33%
Język angielski (P)
82.04%
Język angielski (R)
69.64%
Język polski (P)
51.04%
Matematyka (P)
51.19%
Matematyka (R)
3.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 89.09% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 93.41% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.27% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 51.59% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.24% | 52.57% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.48% | 53.64% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
89.09%
Język angielski (R)
59.27%
Język polski (P)
51.59%
Matematyka (P)
53.64%
Matematyka (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.71% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.93% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.86% | 50.64% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Chemia (R)
3%
Język angielski (P)
80.71%
Język angielski (R)
48.23%
Język polski (P)
63.14%
Matematyka (P)
50.64%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.03% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.97% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.33% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 54.42% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.55% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.1% | 50.81% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.63% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
29.67%
Język angielski (P)
83.03%
Język angielski (R)
51.33%
Język polski (P)
54.42%
Język polski (R)
24%
Matematyka (P)
50.81%
Matematyka (R)
3.63%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.73% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.67% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 44.67% | 15 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 57.07% | 15 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.73% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Informatyka (R)
10.67%
Język angielski (P)
83.73%
Język angielski (R)
63.67%
Język polski (P)
44.67%
Język polski (R)
26.5%
Matematyka (P)
57.07%
Matematyka (R)
6.73%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.65% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.4% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 45.53% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 49.94% | 17 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Historia (R)
14%
Język angielski (P)
71.65%
Język angielski (R)
53.4%
Język polski (P)
45.53%
Matematyka (P)
49.94%
Matematyka (R)
10%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony