Wyniki matur - Technikum nr 2 Myślibórz
Ocena: 4.76 (57 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.8% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 69.47% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 65.87% | 15 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 82.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 48% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.12% | 55.88% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.59% | 49.53% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
32.8%
Język angielski (P)
69.47%
Język angielski (R)
82.2%
Język polski (P)
48%
Matematyka (P)
49.53%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 68.5% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 68.44% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 41% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 47.47% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.75% | 38.35% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
28.6%
Język angielski (P)
68.5%
Język angielski (R)
53.33%
Język polski (P)
41%
Matematyka (P)
38.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 69.29% | 7 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.71% | 70.57% | 7 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 29.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 36.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 46% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 41.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 32% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
20.75%
Język angielski (P)
69.29%
Język angielski (R)
40.67%
Język niemiecki (P)
29.5%
Język polski (P)
46%
Matematyka (P)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 48.44% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 43.33% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 36.4% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 41.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 30% | 26.7% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
25.33%
Język angielski (P)
48.44%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
36.4%
Matematyka (P)
26.7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony