Wyniki matur - Technikum nr 2 Mysłowice
Ocena: 2.85 (86 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 67.57% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 48.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.43% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 31.29% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67.57%
Język angielski (R)
68%
Język polski (P)
48.14%
Matematyka (P)
31.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.75% | 74% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 87.94% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 48.31% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 63% | 16 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.5% | 42.5% | 16 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
74%
Język angielski (R)
59.57%
Język polski (P)
48.31%
Język polski (R)
49%
Matematyka (P)
42.5%
Matematyka (R)
9.33%
WOS (R)
42%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 60.86% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.1% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 50% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95% | 55.6% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 46.05% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
60.86%
Język polski (P)
50%
Matematyka (P)
46.05%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 65% | 16 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.2% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.13% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.75% | 43% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 42.31% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
65%
Język angielski (R)
44.2%
Język polski (P)
58.13%
Matematyka (P)
42.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 72.22% | 59.44% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.88% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 41.11% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 31.11% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
59.44%
Język angielski (R)
37.88%
Język polski (P)
41.11%
Język polski (R)
15%
Matematyka (P)
31.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.35% | 60.12% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 42.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.06% | 30.41% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
60.12%
Język angielski (R)
66.8%
Język polski (P)
42.67%
Matematyka (P)
30.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony