Wyniki matur - Technikum nr 2 Myszków
Ocena: 4.57 (56 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 71.71% | 14 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80% | 14 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 88.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 61.14% | 14 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.14% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 61.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
71.71%
Język angielski (R)
88.33%
Język polski (P)
61.14%
Matematyka (P)
61.57%
Matematyka (R)
17.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 33.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.67% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.42% | 54.65% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.06% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.09% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.87% | 46.74% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.03% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.74% | 37.87% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
33.67%
Chemia (R)
5%
Geografia (R)
38.67%
Historia (R)
23.5%
Historia sztuki (R)
35%
Język angielski (P)
54.65%
Język angielski (R)
51.09%
Język polski (P)
46.74%
Język polski (R)
21.2%
Matematyka (P)
37.87%
Matematyka (R)
8.67%
WOS (R)
13.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.67% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.71% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 66.22% | 9 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 44.44% | 31.44% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
71.67%
Język angielski (R)
43.71%
Język polski (P)
66.22%
Matematyka (P)
31.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.83% | 6 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 61.39% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.48% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.33% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 51.17% | 23 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.63% | 24 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 47.83% | 34.67% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.83%
Chemia (R)
8%
Filozofia (R)
47%
Geografia (R)
45%
Historia (R)
22.5%
Język angielski (P)
61.39%
Język angielski (R)
59.33%
Język polski (P)
51.17%
Język polski (R)
52%
Matematyka (P)
34.67%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2016
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.9% | 62% | 9 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 75% | 31% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.6% | 43% | 13 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.3% | 46% | 13 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 38.5% | 26% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2016
Biologia (R)
10%
Geografia (R)
37%
Język angielski (P)
62%
Język niemiecki (P)
57%
Język polski (P)
43%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony