Wyniki matur Technikum nr 2 Nysa
Ocena: 4.00 (32 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.76% | 17 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.08% | 13 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 28.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.76% | 70.84% | 100 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.88% | 70.46% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 68.01% | 72 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89% | 51.16% | 102 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97% | 67.52% | 100 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63% | 45.27% | 102 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.88% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
28.76%
Chemia (R)
17.33%
Geografia (R)
18.08%
Informatyka (R)
28.92%
Język angielski (P)
70.84%
Język angielski (R)
68.01%
Język polski (P)
51.16%
Matematyka (P)
45.27%
Matematyka (R)
19.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.93% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 27 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.71% | 73% | 97 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.88% | 72.61% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.29% | 65 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.82% | 50.7% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.84% | 98 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 62.24% | 42.85% | 99 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
27.93%
Geografia (R)
21.89%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
73%
Język angielski (R)
60.29%
Język polski (P)
50.7%
Język polski (R)
20.33%
Matematyka (P)
42.85%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.13% | 24 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.64% | 11 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.38% | 74.73% | 91 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.88% | 67.44% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.73% | 59 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 66.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.74% | 53.78% | 94 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.38% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.35% | 50.45% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.89% | 38 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
21.13%
Chemia (R)
9.67%
Fizyka (R)
13.67%
Geografia (R)
27.64%
Historia (R)
21.8%
Informatyka (R)
20.5%
Język angielski (P)
74.73%
Język angielski (R)
56.73%
Język niemiecki (P)
50%
Język polski (P)
53.78%
Język polski (R)
61%
Matematyka (P)
50.45%
Matematyka (R)
10.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.71% | 28 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 6.23% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.17% | 12 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.85% | 77.43% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 68.22% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.04% | 54 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.86% | 65.27% | 89 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.73% | 67.18% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.67% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.27% | 51.99% | 89 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.07% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.71%
Chemia (R)
6.23%
Geografia (R)
34.17%
Informatyka (R)
31.2%
Język angielski (P)
77.43%
Język angielski (R)
66.04%
Język polski (P)
65.27%
Język polski (R)
66.67%
Matematyka (P)
51.99%
Matematyka (R)
20.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.35% | 26 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.78% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.71% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.88% | 71.78% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.86% | 59 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.01% | 49.55% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.2% | 5 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 92% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75.25% | 47.24% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.94% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
22.35%
Chemia (R)
9.5%
Geografia (R)
37.78%
Informatyka (R)
36.71%
Język angielski (P)
71.78%
Język angielski (R)
59.86%
Język polski (P)
49.55%
Język polski (R)
56.2%
Język rosyjski (R)
92%
Matematyka (P)
47.24%
Matematyka (R)
9.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.19% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.85% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.53% | 17 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 74.5% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.38% | 63 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 36% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 42.02% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.91% | 45.4% | 110 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.44% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
18.19%
Chemia (R)
7.85%
Geografia (R)
12.53%
Informatyka (R)
20.4%
Język angielski (P)
74.5%
Język angielski (R)
58.38%
Język niemiecki (P)
36%
Język polski (P)
42.02%
Język polski (R)
29.2%
Matematyka (P)
45.4%
Matematyka (R)
13.44%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony