Wyniki matur - Technikum nr 2 Ostróda
Ocena: 3.50 (87 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.11% | 9 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.92% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.53% | 68.51% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.19% | 69.45% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.66% | 59 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.37% | 51.24% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.24% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.8% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.07% | 50.77% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.41% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.11%
Chemia (R)
10.92%
Geografia (R)
37.22%
Język angielski (P)
68.51%
Język angielski (R)
58.66%
Język polski (P)
51.24%
Język polski (R)
29.8%
Matematyka (P)
50.77%
Matematyka (R)
15.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.71% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.27% | 74.41% | 106 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.15% | 73.27% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.94% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.38% | 52.5% | 107 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.05% | 56.49% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 50.04% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.87% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Fizyka (R)
11.67%
Geografia (R)
18.71%
Historia (R)
15%
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
74.41%
Język angielski (R)
61.94%
Język polski (P)
52.5%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
50.04%
Matematyka (R)
7.87%
WOS (R)
12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.71% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.82% | 75.69% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.82% | 75.78% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.43% | 76 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 56.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 50% | 51.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.4% | 56.36% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.4% | 56.56% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.7% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.51% | 57.17% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.55% | 29 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
14.4%
Fizyka (R)
6.67%
Geografia (R)
25.5%
Informatyka (R)
21.71%
Język angielski (P)
75.69%
Język angielski (R)
54.43%
Język niemiecki (P)
56.5%
Język polski (P)
56.36%
Język polski (R)
17.7%
Matematyka (P)
57.17%
Matematyka (R)
10.55%
WOS (R)
17.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.13% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.92% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 72.1% | 96 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.87% | 67.43% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.97% | 62 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 58.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.98% | 56.09% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.99% | 52.69% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.33% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.74% | 43.3% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.89% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.15% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17%
Chemia (R)
13.13%
Geografia (R)
35.92%
Historia (R)
19.5%
Informatyka (R)
22%
Język angielski (P)
72.1%
Język angielski (R)
58.97%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
56.09%
Język polski (R)
59.33%
Matematyka (P)
43.3%
Matematyka (R)
6.89%
WOS (R)
22.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.46% | 35 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.59% | 71.23% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.06% | 53 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.48% | 49.82% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.48% | 41.53% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.13% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
10%
Chemia (R)
23%
Geografia (R)
29.46%
Historia (R)
7%
Informatyka (R)
25%
Język angielski (P)
71.23%
Język angielski (R)
53.06%
Język niemiecki (P)
50.5%
Język polski (P)
49.82%
Język polski (R)
56.25%
Matematyka (P)
41.53%
Matematyka (R)
6.13%
WOS (R)
21.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.71% | 64.44% | 96 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.35% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.9% | 50.73% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.23% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.71% | 43.11% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
10.5%
Geografia (R)
22%
Historia (R)
22%
Informatyka (R)
32%
Język angielski (P)
64.44%
Język angielski (R)
51.35%
Język niemiecki (P)
46%
Język polski (P)
50.73%
Język polski (R)
26.23%
Matematyka (P)
43.11%
Matematyka (R)
8%
WOS (R)
6.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony