Wyniki matur - Technikum nr 2 Ostrzeszów
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.88% | 77.58% | 128 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.41% | 128 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.65% | 86 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.45% | 57.16% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.22% | 56.62% | 129 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.35% | 59.97% | 129 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.24% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.67%
Geografia (R)
23.5%
Informatyka (R)
30.53%
Język angielski (P)
77.58%
Język angielski (R)
66.65%
Język polski (P)
57.16%
Matematyka (P)
59.97%
Matematyka (R)
14.24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.45% | 73.25% | 106 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.11% | 75.41% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.9% | 71 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 56.42% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.38% | 106 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 14.4% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.3% | 53.57% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.2% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
11%
Geografia (R)
25%
Informatyka (R)
65%
Język angielski (P)
73.25%
Język angielski (R)
53.9%
Język polski (P)
56.42%
Język polski (R)
14.4%
Matematyka (P)
53.57%
Matematyka (R)
8.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.22% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.2% | 75.52% | 79 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.42% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.07% | 41 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 29% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 36.75% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.16% | 50.59% | 83 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.17% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.16% | 60.07% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.64% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
6.5%
Geografia (R)
21.22%
Informatyka (R)
31.2%
Język angielski (P)
75.52%
Język angielski (R)
63.07%
Język niemiecki (P)
29%
Język polski (P)
50.59%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
60.07%
Matematyka (R)
14.64%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.11% | 37 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.95% | 75.96% | 95 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.27% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.63% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 37% | 10 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 48.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.1% | 61.06% | 105 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.7% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.76% | 53.02% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.13% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20.5%
Fizyka (R)
13%
Geografia (R)
36.11%
Historia (R)
35.33%
Informatyka (R)
19%
Język angielski (P)
75.96%
Język angielski (R)
51.63%
Język niemiecki (P)
37%
Język polski (P)
61.06%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
53.02%
Matematyka (R)
16.13%
WOS (R)
15.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.75% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.48% | 50 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 4.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.17% | 77.62% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.36% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 30.77% | 26.46% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.32% | 52.78% | 119 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.24% | 53.29% | 119 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.07% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.75%
Fizyka (R)
16.33%
Geografia (R)
27.48%
Historia (R)
4.67%
Informatyka (R)
31.67%
Język angielski (P)
77.62%
Język angielski (R)
60.36%
Język niemiecki (P)
26.46%
Język polski (P)
52.78%
Matematyka (P)
53.29%
Matematyka (R)
18.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.53% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.45% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.14% | 71.2% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.72% | 47 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 56.55% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.15% | 44.84% | 113 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.3% | 50.58% | 113 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.13% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
21%
Fizyka (R)
15.53%
Geografia (R)
22.45%
Historia (R)
6%
Język angielski (P)
71.2%
Język angielski (R)
56.72%
Język niemiecki (P)
56.55%
Język niemiecki (R)
40.57%
Język polski (P)
44.84%
Język polski (R)
52%
Matematyka (P)
50.58%
Matematyka (R)
14.13%
WOS (R)
19.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony