Wyniki matur - Technikum nr 2 Sieradz
Ocena: 2.37 (61 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.29% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.81% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.79% | 56.85% | 53 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.23% | 53.98% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 55.87% | 53 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.45% | 45.66% | 53 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.02% | 44.3% | 53 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.29%
Geografia (R)
22.81%
Język angielski (P)
56.85%
Język angielski (R)
55%
Język polski (P)
55.87%
Język polski (R)
10.2%
Matematyka (P)
44.3%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.32% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.68% | 54.46% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 71.93% | 46.98% | 57 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.88% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.76% | 45.91% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 91.38% | 49.5% | 58 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.17% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.69% | 40.41% | 58 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.4% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Geografia (R)
30.32%
Język angielski (P)
54.46%
Język angielski (R)
42.88%
Język polski (P)
45.91%
Język polski (R)
29.17%
Matematyka (P)
40.41%
Matematyka (R)
2.4%
WOS (R)
26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.56% | 18 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.43% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.67% | 59.07% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.67% | 55.33% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.59% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92% | 59.86% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 84% | 43.28% | 75 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.69% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 51.51% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.42% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17.56%
Chemia (R)
3.33%
Geografia (R)
34.43%
Język angielski (P)
59.07%
Język angielski (R)
40.59%
Język polski (P)
59.86%
Język polski (R)
12.69%
Matematyka (P)
51.51%
Matematyka (R)
4.42%
WOS (R)
8.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.69% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.61% | 36 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 65.67% | 66 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 83.08% | 47.43% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.76% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 44.94% | 67 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.45% | 45.66% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 50.21% | 67 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.75% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
18.69%
Geografia (R)
36.61%
Język angielski (P)
65.67%
Język angielski (R)
44.76%
Język polski (P)
44.94%
Język polski (R)
45.2%
Matematyka (P)
50.21%
Matematyka (R)
5.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.35% | 26 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.86% | 59.3% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.13% | 30 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.37% | 52.51% | 71 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.5% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.1% | 49.75% | 71 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.18% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.33%
Geografia (R)
32.35%
Język angielski (P)
59.3%
Język angielski (R)
44.13%
Język niemiecki (P)
39%
Język polski (P)
52.51%
Język polski (R)
57.5%
Matematyka (P)
49.75%
Matematyka (R)
13.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.17% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.89% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.15% | 52.49% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 47.55% | 66 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 24.08% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.18% | 39.66% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.91% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.17%
Geografia (R)
27.89%
Język angielski (P)
52.49%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
47.55%
Język polski (R)
24.08%
Matematyka (P)
39.66%
Matematyka (R)
10.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony