Wyniki matur Technikum nr 2 Słubice
Ocena: 4.56 (109 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 65.26% | 23 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 73.48% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.71% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 49.83% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.91% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72.73% | 37% | 24 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
65.26%
Język angielski (R)
61.71%
Język polski (P)
49.83%
Matematyka (P)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.3% | 73.71% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.11% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 40% | 32% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 60% | 27.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.38% | 47.33% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.63% | 53.61% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.88% | 39.94% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
34.25%
Język angielski (P)
73.71%
Język angielski (R)
61%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
47.33%
Matematyka (P)
39.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 70.25% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.75% | 71.66% | 32 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.21% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.94% | 48.27% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.97% | 55.39% | 33 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.58% | 35.12% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.25%
Język angielski (R)
57.21%
Język polski (P)
48.27%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
35.12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.94% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.66% | 68.13% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.33% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 50% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.91% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.64% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.29% | 35.45% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Historia (R)
13%
Język angielski (P)
70.94%
Język angielski (R)
53.33%
Język niemiecki (P)
49%
Język polski (P)
55.91%
Matematyka (P)
35.45%
Matematyka (R)
15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.6% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.42% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 76.4% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 46.36% | 11 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 51.46% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.43% | 37.09% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
2.67%
Geografia (R)
24.6%
Język angielski (P)
77.42%
Język angielski (R)
76.4%
Język niemiecki (P)
46.36%
Język niemiecki (R)
28%
Język polski (P)
51.46%
Matematyka (P)
37.09%
Matematyka (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.3% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 45.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 53.33% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 41.67% | 29.92% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.67%
Język angielski (P)
72.3%
Język angielski (R)
56.8%
Język niemiecki (P)
45.5%
Język polski (P)
53.33%
Matematyka (P)
29.92%
WOS (R)
8.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony