Wyniki matur Technikum nr 2 Środa Śląska
Ocena: 3.21 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.05% | 65.64% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.44% | 74.05% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.7% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.18% | 49.82% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.62% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.54% | 36.72% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
26.5%
Język angielski (P)
65.64%
Język angielski (R)
59.7%
Język polski (P)
49.82%
Matematyka (P)
36.72%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.61% | 60.04% | 46 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.7% | 46 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.81% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 58.7% | 33.87% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.8% | 46 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 56.52% | 33.26% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
25.14%
Język angielski (P)
60.04%
Język angielski (R)
44.81%
Język polski (P)
33.87%
Język polski (R)
10.33%
Matematyka (P)
33.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.43% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.12% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.8% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.63% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.92% | 39.23% | 26 |
| język polski | ustny | podstawowy | 88.46% | 37.42% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.69% | 39.88% | 26 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
17.43%
Język angielski (P)
68.12%
Język angielski (R)
54.63%
Język polski (P)
39.23%
Matematyka (P)
39.88%
Matematyka (R)
3%
WOS (R)
9.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 70.67% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96% | 50.27% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.88% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 66.67% | 22% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.77% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.89% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 28.57% | 27.73% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
27.33%
Geografia (R)
22.5%
Język angielski (P)
70.67%
Język angielski (R)
40.88%
Język niemiecki (P)
33.33%
Język polski (P)
49.77%
Język polski (R)
41.67%
Matematyka (P)
27.73%
Matematyka (R)
8.67%
WOS (R)
19.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.63% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.45% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 63.26% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.43% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 57.14% | 32.57% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 44.48% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 60.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 29.62% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Fizyka (R)
5.63%
Geografia (R)
25.33%
Historia (R)
6%
Informatyka (R)
7.45%
Język angielski (P)
63.26%
Język angielski (R)
55.43%
Język niemiecki (P)
32.57%
Język polski (P)
44.48%
Język polski (R)
60.56%
Matematyka (P)
29.62%
Matematyka (R)
3.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 66.26% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.2% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.55% | 45.62% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.17% | 37.21% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Informatyka (R)
18%
Język angielski (P)
66.26%
Język angielski (R)
67.2%
Język niemiecki (P)
36.67%
Język polski (P)
45.62%
Matematyka (P)
37.21%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony