Wyniki matur Technikum nr 2 Szamotuły
Ocena: 4.14 (34 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.63% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.04% | 65.63% | 56 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 67.52% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.36% | 33 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.04% | 47.39% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 51.85% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 36.18% | 56 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.63%
Język angielski (P)
65.63%
Język angielski (R)
56.36%
Język polski (P)
47.39%
Matematyka (P)
36.18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 60.21% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.87% | 55.63% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.76% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 47.33% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.74% | 40.05% | 40 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.1% | 36.43% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
29.5%
Język angielski (P)
60.21%
Język angielski (R)
39.76%
Język polski (P)
47.33%
Matematyka (P)
36.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.34% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.21% | 62.13% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.61% | 53.04% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.69% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 32.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 53.6% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 49.09% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.51% | 43.06% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.6% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
23.67%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
23.34%
Historia (R)
37.33%
Informatyka (R)
3%
Język angielski (P)
62.13%
Język angielski (R)
45.69%
Język niemiecki (P)
32.5%
Język polski (P)
53.6%
Matematyka (P)
43.06%
Matematyka (R)
11.6%
WOS (R)
19.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.23% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.8% | 67.72% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.8% | 47.98% | 49 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.29% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.92% | 50.46% | 50 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.96% | 45.86% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 61.22% | 38.7% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
12.33%
Geografia (R)
34.23%
Język angielski (P)
67.72%
Język angielski (R)
48.29%
Język polski (P)
50.46%
Język polski (R)
54.8%
Matematyka (P)
38.7%
Matematyka (R)
23.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.85% | 54 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.76% | 52.5% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.07% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 39.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.06% | 51.28% | 72 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.61% | 34.94% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20%
Fizyka (R)
11.67%
Geografia (R)
29.85%
Historia (R)
11%
Język angielski (P)
52.5%
Język angielski (R)
35.07%
Język niemiecki (P)
39.5%
Język polski (P)
51.28%
Matematyka (P)
34.94%
Matematyka (R)
5.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.67% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.52% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.86% | 60.7% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.57% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 40.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.54% | 41.04% | 74 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.41% | 34.49% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9%
Fizyka (R)
5.67%
Geografia (R)
29.52%
Język angielski (P)
60.7%
Język angielski (R)
44.57%
Język niemiecki (P)
40.4%
Język polski (P)
41.04%
Matematyka (P)
34.49%
Matematyka (R)
3.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony