Wyniki matur Technikum nr 2 Tarnowskie Góry
Ocena: 3.09 (45 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 75.27% | 41 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.85% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 60.09% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.73% | 62.28% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.55% | 46.59% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.55% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
23.4%
Język angielski (P)
75.27%
Język angielski (R)
56%
Język polski (P)
60.09%
Matematyka (P)
46.59%
Matematyka (R)
4.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.83% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 71.58% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.14% | 67.94% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.71% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 56.24% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.53% | 36 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.22% | 54.81% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.2% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 36% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
18.67%
Chemia (R)
8%
Geografia (R)
30.83%
Język angielski (P)
71.58%
Język angielski (R)
52.71%
Język polski (P)
56.24%
Język polski (R)
59%
Matematyka (P)
54.81%
Matematyka (R)
6.2%
WOS (R)
36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 75.87% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.72% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.15% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 39.75% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 63.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 54.65% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.62% | 56.4% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.71% | 54.37% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.86% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.5%
Język angielski (P)
75.87%
Język angielski (R)
43.15%
Język niemiecki (P)
39.75%
Język polski (P)
54.65%
Język polski (R)
25.8%
Matematyka (P)
54.37%
Matematyka (R)
8.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 69.68% | 37 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.89% | 60.16% | 37 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.95% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.37% | 67.66% | 38 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.79% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.79% | 46.45% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
42%
Język angielski (P)
69.68%
Język angielski (R)
44.95%
Język polski (P)
67.66%
Język polski (R)
53.75%
Matematyka (P)
46.45%
Matematyka (R)
8.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.83% | 76.92% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.86% | 14 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96% | 49.92% | 25 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64% | 45.68% | 25 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
12%
Historia (R)
6%
Język angielski (P)
76.92%
Język angielski (R)
60.86%
Język niemiecki (P)
30%
Język polski (P)
49.92%
Język polski (R)
52.5%
Matematyka (P)
45.68%
Matematyka (R)
10.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 62% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 71.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 49.14% | 42 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 47.83% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
16.33%
Geografia (R)
30.71%
Historia (R)
18%
Język angielski (P)
62%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
71.33%
Język niemiecki (R)
42%
Język polski (P)
49.14%
Matematyka (P)
47.83%
Matematyka (R)
11.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony