Wyniki matur Technikum nr 2 Tuchola
Ocena: 2.92 (31 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.44% | 70.49% | 45 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.56% | 77.38% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 56.48% | 46 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.7% | 46 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.61% | 47.57% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.93% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.17%
Język angielski (P)
70.49%
Język angielski (R)
72%
Język polski (P)
56.48%
Matematyka (P)
47.57%
Matematyka (R)
6.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.75% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 79.07% | 59.93% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 66.56% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.18% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 50.19% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.67% | 54.19% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.37% | 55.35% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.55% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
22%
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
35%
Historia (R)
20.75%
Język angielski (P)
59.93%
Język angielski (R)
45.18%
Język polski (P)
50.19%
Matematyka (P)
55.35%
Matematyka (R)
10.55%
WOS (R)
10.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 63.84% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.8% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.77% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.91% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.59% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.36% | 53.75% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
38.1%
Historia (R)
17.5%
Historia sztuki (R)
32%
Język angielski (P)
63.84%
Język angielski (R)
50.77%
Język polski (P)
53.91%
Matematyka (P)
53.75%
Matematyka (R)
7.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.4% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.67% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 67.27% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.35% | 61.16% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.87% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 60% | 42.4% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 54.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.37% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.92% | 53.67% | 49 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.58% | 52.63% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
28.4%
Geografia (R)
41.67%
Język angielski (P)
67.27%
Język angielski (R)
61.87%
Język niemiecki (P)
42.4%
Język polski (P)
63.37%
Matematyka (P)
52.63%
Matematyka (R)
16%
WOS (R)
37.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34.23% | 13 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 14.3% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.81% | 37 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.43% | 62.43% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.24% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 44.89% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.47% | 57.65% | 79 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.22% | 50.46% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.38% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
34.23%
Chemia (R)
14.3%
Geografia (R)
34.81%
Historia (R)
42.67%
Język angielski (P)
62.43%
Język angielski (R)
51.24%
Język niemiecki (P)
44.89%
Język polski (P)
57.65%
Matematyka (P)
50.46%
Matematyka (R)
18.89%
WOS (R)
12.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.14% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 68.44% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 37.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 84.91% | 43.66% | 53 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.58% | 42.98% | 53 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
17.6%
Geografia (R)
35.14%
Historia (R)
21.2%
Język angielski (P)
68.44%
Język angielski (R)
56.5%
Język niemiecki (P)
37.33%
Język polski (P)
43.66%
Matematyka (P)
42.98%
WOS (R)
18.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony