Wyniki matur Technikum nr 2 Wągrowiec
Ocena: 2.62 (108 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.7% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 70.48% | 87 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.55% | 67.03% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.43% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.76% | 51.97% | 89 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.63% | 50.44% | 89 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.6% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.64% | 50.31% | 89 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.27% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
29.7%
Język angielski (P)
70.48%
Język angielski (R)
61.43%
Język polski (P)
51.97%
Język polski (R)
33.6%
Matematyka (P)
50.31%
Matematyka (R)
16.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.86% | 22 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 67% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.04% | 67.8% | 51 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.91% | 34 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 54.3% | 56 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.29% | 55 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.55% | 58.14% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.71% | 14 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
8.5%
Geografia (R)
27.86%
Informatyka (R)
14%
Język angielski (P)
67%
Język angielski (R)
52.91%
Język polski (P)
54.3%
Matematyka (P)
58.14%
Matematyka (R)
7.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.68% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.82% | 55 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.11% | 67.79% | 53 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.95% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 65% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.36% | 62.82% | 57 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.18% | 55.51% | 55 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.18% | 64.09% | 57 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.92% | 24 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
28.68%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
73.82%
Język angielski (R)
61.95%
Język niemiecki (P)
65%
Język polski (P)
62.82%
Język polski (R)
23.56%
Matematyka (P)
64.09%
Matematyka (R)
10.92%
WOS (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.44% | 9 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.69% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.83% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.77% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.66% | 52.14% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 43.45% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.76% | 54.31% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.11% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
16.5%
Geografia (R)
33.44%
Informatyka (R)
20.67%
Język angielski (P)
78.69%
Język angielski (R)
56.77%
Język polski (P)
52.14%
Język polski (R)
52.67%
Matematyka (P)
54.31%
Matematyka (R)
11.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.2% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.87% | 73.45% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.24% | 37 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98% | 47.66% | 50 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82% | 54.78% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.25% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
33.2%
Język angielski (P)
73.45%
Język angielski (R)
51.24%
Język niemiecki (P)
50%
Język polski (P)
47.66%
Język polski (R)
65.75%
Matematyka (P)
54.78%
Matematyka (R)
19.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.29% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 85.06% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.14% | 28 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.24% | 44.32% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.91% | 62.7% | 33 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.09% | 23 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
25.29%
Informatyka (R)
34%
Język angielski (P)
85.06%
Język angielski (R)
55.14%
Język polski (P)
44.32%
Język polski (R)
64%
Matematyka (P)
62.7%
Matematyka (R)
12.09%
WOS (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony