Wyniki matur - Technikum nr 2 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego Wrocław
Ocena: 3.60 (36 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.38% | 16 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.96% | 64.64% | 70 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 85.51% | 53.83% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.07% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.81% | 40.34% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 78.26% | 41.93% | 70 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.01% | 41.43% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.36% | 22 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Fizyka (R)
15.38%
Język angielski (P)
64.64%
Język angielski (R)
58.07%
Język polski (P)
40.34%
Matematyka (P)
41.43%
Matematyka (R)
8.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.17% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.64% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 64.38% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 82.26% | 48.44% | 62 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.89% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.65% | 41.95% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 80.65% | 37.39% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.16% | 31.82% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.11% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
18.17%
Geografia (R)
20.64%
Język angielski (P)
64.38%
Język angielski (R)
44.89%
Język polski (P)
41.95%
Matematyka (P)
31.82%
Matematyka (R)
3.11%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.45% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 71.39% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.03% | 59.97% | 78 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.09% | 57 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.03% | 53.43% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 84.62% | 48.85% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.56% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 50.23% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.06% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
12.45%
Geografia (R)
33.5%
Język angielski (P)
71.39%
Język angielski (R)
49.09%
Język polski (P)
53.43%
Język polski (R)
27.56%
Matematyka (P)
50.23%
Matematyka (R)
10.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.27% | 15 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.72% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.03% | 58.98% | 82 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 76.92% | 43.73% | 81 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.07% | 43 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 48.67% | 84 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.5% | 44.96% | 83 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.75% | 37.08% | 84 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.36% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
9.27%
Geografia (R)
31.72%
Język angielski (P)
58.98%
Język angielski (R)
39.07%
Język polski (P)
48.67%
Matematyka (P)
37.08%
Matematyka (R)
4.36%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.78% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.06% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 60.58% | 45 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.74% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.13% | 44.45% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.87% | 40.7% | 46 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.31% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
27.78%
Geografia (R)
26.06%
Język angielski (P)
60.58%
Język angielski (R)
38.74%
Język polski (P)
44.45%
Matematyka (P)
40.7%
Matematyka (R)
12.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.44% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 15.36% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 65.43% | 56 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.91% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.21% | 56.21% | 56 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.57% | 45.05% | 56 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.43% | 23 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
7.44%
Geografia (R)
15.36%
Język angielski (P)
65.43%
Język angielski (R)
47.91%
Język polski (P)
56.21%
Język polski (R)
53.75%
Matematyka (P)
45.05%
Matematyka (R)
6.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony