Wyniki matur - Technikum nr 2 Wronki
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.97% | 35 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.09% | 65.35% | 57 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.91% | 69.71% | 55 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.97% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.64% | 58.12% | 58 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.64% | 58.68% | 56 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.14% | 43.41% | 58 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.97%
Język angielski (P)
65.35%
Język angielski (R)
62.97%
Język polski (P)
58.12%
Matematyka (P)
43.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.95% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.36% | 61.87% | 47 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.74% | 66.06% | 47 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.07% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.49% | 49.57% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.74% | 52.45% | 47 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.98% | 45.66% | 47 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
30.95%
Język angielski (P)
61.87%
Język angielski (R)
52.07%
Język polski (P)
49.57%
Matematyka (P)
45.66%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.86% | 22 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 63.61% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.67% | 72.14% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.38% | 24 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 59.68% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.49% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.91% | 44.5% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
28.86%
Język angielski (P)
63.61%
Język angielski (R)
38.38%
Język polski (P)
59.68%
Matematyka (P)
44.5%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 49.29% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 69.24% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.12% | 68.32% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 15 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 49% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 68.03% | 37 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 63.73% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.78% | 55.95% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
49.29%
Historia (R)
29.33%
Język angielski (P)
69.24%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
51.33%
Język polski (P)
68.03%
Język polski (R)
56%
Matematyka (P)
55.95%
Matematyka (R)
14.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.43% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 62.88% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.65% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.29% | 49.23% | 35 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.14% | 41.11% | 35 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
38.43%
Język angielski (P)
62.88%
Język angielski (R)
43.65%
Język polski (P)
49.23%
Język polski (R)
31%
Matematyka (P)
41.11%
Matematyka (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.36% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 52.63% | 16 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.35% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 52.94% | 45.35% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
23.36%
Język angielski (P)
52.63%
Język angielski (R)
66%
Język polski (P)
60.35%
Matematyka (P)
45.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony