Wyniki matur Technikum nr 2 Września
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.68% | 82 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.56% | 27 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.62% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.73% | 61.9% | 132 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.47% | 71.21% | 131 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.85% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 55.1% | 134 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.5% | 66.75% | 133 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 72% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.45% | 46.77% | 134 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
24.68%
Chemia (R)
13.56%
Geografia (R)
26.62%
Język angielski (P)
61.9%
Język angielski (R)
54.85%
Język polski (P)
55.1%
Język polski (R)
72%
Matematyka (P)
46.77%
Matematyka (R)
3.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34.53% | 45 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.88% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.63% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.83% | 59.38% | 121 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.33% | 67.97% | 120 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.84% | 51 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.16% | 56.14% | 123 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.54% | 60.75% | 123 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.87% | 47.59% | 123 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
34.53%
Chemia (R)
19.88%
Geografia (R)
28.63%
Język angielski (P)
59.38%
Język angielski (R)
55.84%
Język polski (P)
56.14%
Matematyka (P)
47.59%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 24.8% | 55 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.17% | 29 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.75% | 28 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 68.64% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.02% | 68.94% | 102 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.4% | 52 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 16.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 56.07% | 104 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.08% | 63.93% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.19% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.54% | 48.11% | 104 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.33% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.43% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
24.8%
Chemia (R)
13.17%
Fizyka (R)
8.5%
Geografia (R)
28.75%
Język angielski (P)
68.64%
Język angielski (R)
56.4%
Język niemiecki (P)
16.5%
Język polski (P)
56.07%
Język polski (R)
16.19%
Matematyka (P)
48.11%
Matematyka (R)
2.33%
WOS (R)
9.43%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 37.38% | 40 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 12.97% | 33 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 27 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.71% | 70.37% | 71 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.14% | 65.6% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.24% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.89% | 9 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 43.89% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 80% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.47% | 61.54% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.73% | 64.7% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 59.67% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.28% | 48.98% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
37.38%
Chemia (R)
12.97%
Geografia (R)
40%
Język angielski (P)
70.37%
Język angielski (R)
64.24%
Język niemiecki (P)
48.89%
Język niemiecki (R)
80%
Język polski (P)
61.54%
Język polski (R)
59.67%
Matematyka (P)
48.98%
Matematyka (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 31.35% | 63 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 22.48% | 29 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.24% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 65.24% | 98 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.54% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 77.78% | 41.78% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.26% | 49.13% | 107 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.06% | 17 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.22% | 43.07% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
31.35%
Chemia (R)
22.48%
Geografia (R)
32.24%
Język angielski (P)
65.24%
Język angielski (R)
56.54%
Język niemiecki (P)
41.78%
Język niemiecki (R)
39%
Język polski (P)
49.13%
Język polski (R)
57.06%
Matematyka (P)
43.07%
Matematyka (R)
22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.89% | 63 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.97% | 32 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.64% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.55% | 68.15% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.21% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 63.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.39% | 54.58% | 115 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 43.58% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.3% | 42.58% | 115 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
23.89%
Chemia (R)
13.97%
Geografia (R)
28.64%
Język angielski (P)
68.15%
Język angielski (R)
51.21%
Język niemiecki (P)
63.6%
Język polski (P)
54.58%
Język polski (R)
43.58%
Matematyka (P)
42.58%
Matematyka (R)
5.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony