Wyniki matur Technikum nr 2 Zabrze
Ocena: 4.28 (40 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 78.38% | 8 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 46.88% | 8 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 55% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
78.38%
Język angielski (R)
65.83%
Język polski (P)
46.88%
Matematyka (P)
55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 57.4% | 10 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 43.3% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 43.2% | 10 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90% | 38.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80% | 47.4% | 10 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
12%
Język angielski (P)
57.4%
Język angielski (R)
11%
Język polski (P)
43.2%
Matematyka (P)
47.4%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 77.17% | 6 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 70.5% | 6 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 35.17% | 6 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 39% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 6 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
77.17%
Język angielski (R)
62%
Język polski (P)
35.17%
Matematyka (P)
52%
Matematyka (R)
0.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 60.91% | 11 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 38% | 10 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 45.73% | 11 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 37.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 40% | 27.09% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
42.67%
Język angielski (P)
60.91%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
45.73%
Matematyka (P)
27.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 51% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 22% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 44.22% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.33% | 33.67% | 9 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
19.6%
Język angielski (P)
51%
Język angielski (R)
20.5%
Język niemiecki (P)
22%
Język polski (P)
44.22%
Matematyka (P)
33.67%
Matematyka (R)
0%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 68.25% | 8 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 35.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 57.57% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.14% | 38.5% | 14 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Język angielski (P)
68.25%
Język angielski (R)
50%
Język niemiecki (P)
35.33%
Język polski (P)
57.57%
Matematyka (P)
38.5%
Matematyka (R)
3.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony