Wyniki matur Technikum nr 2 Żary
Ocena: 4.76 (121 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.15% | 75.33% | 54 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.63% | 54 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.42% | 36 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.78% | 49.48% | 54 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.3% | 54 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.74% | 50.33% | 54 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
48.11%
Język angielski (P)
75.33%
Język angielski (R)
62.42%
Język polski (P)
49.48%
Matematyka (P)
50.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 64.86% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.66% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 36.22% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.56% | 45.03% | 36 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.17% | 36 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.44% | 39.39% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
33.4%
Język angielski (P)
64.86%
Język angielski (R)
36.22%
Język polski (P)
45.03%
Matematyka (P)
39.39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 62% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.6% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.66% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.27% | 26 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 45% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 91.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.31% | 51.67% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 68.23% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.69% | 46.56% | 52 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
62%
Historia (R)
10%
Język angielski (P)
74.6%
Język angielski (R)
47.27%
Język niemiecki (P)
45%
Język polski (P)
51.67%
Matematyka (P)
46.56%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 66.5% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.78% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 67.72% | 36 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 66.81% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 72.83% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 48.55% | 11 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 90.91% | 46.64% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.89% | 47 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.17% | 47 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.85% | 45.06% | 47 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
66.5%
Historia (R)
17.78%
Język angielski (P)
67.72%
Język angielski (R)
72.83%
Język niemiecki (P)
48.55%
Język polski (P)
52.89%
Język polski (R)
31.33%
Matematyka (P)
45.06%
Matematyka (R)
17%
WOS (R)
14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 53.2% | 5 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.59% | 65.42% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.9% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 38.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.92% | 55.14% | 49 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.25% | 49.56% | 48 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
53.2%
Historia (R)
17%
Język angielski (P)
65.42%
Język angielski (R)
45.9%
Język niemiecki (P)
38.73%
Język polski (P)
55.14%
Język polski (R)
37.5%
Matematyka (P)
49.56%
Matematyka (R)
8%
WOS (R)
21.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.71% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 71.33% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 81.82% | 45.27% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.69% | 59 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.66% | 45.39% | 59 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.4% | 10 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
26.71%
Historia (R)
10%
Język angielski (P)
71.33%
Język angielski (R)
47.5%
Język niemiecki (P)
45.27%
Język polski (P)
58.69%
Język polski (R)
61%
Matematyka (P)
45.39%
Matematyka (R)
7.4%
WOS (R)
18.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony