Wyniki matur Technikum nr 2 Zduńska Wola
Ocena: 1.57 (99 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.88% | 16 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.14% | 28 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.13% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.12% | 80.97% | 140 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.28% | 81.59% | 139 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.99% | 124 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.21% | 52.38% | 140 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.54% | 140 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51.29% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.77% | 58.06% | 140 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.95% | 85 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
13.67%
Fizyka (R)
22.88%
Geografia (R)
32.14%
Informatyka (R)
41.13%
Język angielski (P)
80.97%
Język angielski (R)
64.99%
Język polski (P)
52.38%
Język polski (R)
51.29%
Matematyka (P)
58.06%
Matematyka (R)
19.95%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.25% | 8 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.73% | 15 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.4% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.71% | 94 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.94% | 77.82% | 94 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.64% | 89 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.74% | 58.35% | 94 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.52% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2.25% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.74% | 63.43% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.33% | 49 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
11.25%
Geografia (R)
32.73%
Informatyka (R)
23.4%
Język angielski (P)
80.71%
Język angielski (R)
55.64%
Język polski (P)
58.35%
Język polski (R)
2.25%
Matematyka (P)
63.43%
Matematyka (R)
12.33%
WOS (R)
16.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.5% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34.57% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.08% | 83.58% | 110 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.61% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.83% | 99 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.33% | 55.49% | 109 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.08% | 64.21% | 109 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 99.08% | 72.86% | 109 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.51% | 78 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Chemia (R)
13.33%
Fizyka (R)
13%
Geografia (R)
38.5%
Informatyka (R)
34.57%
Język angielski (P)
83.58%
Język angielski (R)
61.83%
Język polski (P)
55.49%
Język polski (R)
10.5%
Matematyka (P)
72.86%
Matematyka (R)
19.51%
WOS (R)
35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.2% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 23.75% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.28% | 25 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42.3% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.71% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.6% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.19% | 84.68% | 123 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.19% | 75.25% | 123 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.98% | 116 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.19% | 58.67% | 123 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.74% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.11% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.87% | 63.79% | 123 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.3% | 81 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29.75% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
32.2%
Chemia (R)
23.75%
Fizyka (R)
8.28%
Geografia (R)
42.3%
Historia (R)
39.71%
Informatyka (R)
21.6%
Język angielski (P)
84.68%
Język angielski (R)
62.98%
Język polski (P)
58.67%
Język polski (R)
35.11%
Matematyka (P)
63.79%
Matematyka (R)
16.3%
WOS (R)
29.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.5% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 9.5% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.32% | 44 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 48.5% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 39.39% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.89% | 82.94% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.05% | 130 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.89% | 52.74% | 142 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.95% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.07% | 64.36% | 142 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.42% | 113 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.5%
Chemia (R)
9.5%
Fizyka (R)
23.32%
Geografia (R)
48.5%
Historia (R)
43.5%
Informatyka (R)
39.39%
Język angielski (P)
82.94%
Język angielski (R)
65.05%
Język polski (P)
52.74%
Język polski (R)
47.95%
Matematyka (P)
64.36%
Matematyka (R)
19.42%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.71% | 35 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.24% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.23% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.38% | 81.61% | 138 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.51% | 119 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.96% | 52.94% | 139 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 16.88% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.33% | 59.79% | 139 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.11% | 93 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8.33% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
10.71%
Geografia (R)
20.24%
Historia (R)
28%
Informatyka (R)
19.23%
Język angielski (P)
81.61%
Język angielski (R)
57.51%
Język polski (P)
52.94%
Język polski (R)
16.88%
Matematyka (P)
59.79%
Matematyka (R)
14.11%
WOS (R)
8.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony