Wyniki matur Technikum nr 2 Zielona Góra
Ocena: 1.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 32.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.18% | 11 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.13% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42.71% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.17% | 82.59% | 164 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 84.1% | 164 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 74.68% | 139 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.01% | 56.86% | 168 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.32% | 167 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.82% | 58.74% | 168 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.88% | 74 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
32.4%
Fizyka (R)
33.18%
Geografia (R)
34.13%
Historia (R)
42.71%
Informatyka (R)
31%
Język angielski (P)
82.59%
Język angielski (R)
74.68%
Język polski (P)
56.86%
Matematyka (P)
58.74%
Matematyka (R)
16.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 38.36% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.5% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 58.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.18% | 85.92% | 123 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 83.98% | 122 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 71.95% | 91 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 51.33% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 83.33% | 57.83% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.22% | 62.25% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.22% | 62.09% | 128 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92.97% | 62.14% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.37% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
38.36%
Geografia (R)
29.5%
Historia (R)
58.33%
Informatyka (R)
43.33%
Język angielski (P)
85.92%
Język angielski (R)
71.95%
Język niemiecki (P)
51.33%
Język polski (P)
62.25%
Matematyka (P)
62.14%
Matematyka (R)
11.37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.65% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.42% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.08% | 84.47% | 137 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.27% | 81.5% | 137 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.46% | 112 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.28% | 64.17% | 138 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.15% | 138 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.58% | 64.7% | 138 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.56% | 85 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 34.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
34%
Fizyka (R)
30.65%
Geografia (R)
34.42%
Historia (R)
25%
Informatyka (R)
40%
Język angielski (P)
84.47%
Język angielski (R)
66.46%
Język polski (P)
64.17%
Język polski (R)
11%
Matematyka (P)
64.7%
Matematyka (R)
14.56%
WOS (R)
34.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 33 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 91.68% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.1% | 84.26% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 75.94% | 96 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 57% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 56.75% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 71% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.31% | 117 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.82% | 116 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 56.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.69% | 69.3% | 116 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.31% | 81 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
18%
Geografia (R)
38%
Informatyka (R)
30.5%
Język angielski (P)
91.68%
Język angielski (R)
75.94%
Język niemiecki (P)
57%
Język niemiecki (R)
71%
Język polski (P)
63.31%
Język polski (R)
56.75%
Matematyka (P)
69.3%
Matematyka (R)
23.31%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.88% | 41 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.8% | 122 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.08% | 93 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52.29% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.23% | 49.53% | 130 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 93.85% | 62.15% | 130 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.14% | 70 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
21.88%
Geografia (R)
51%
Język angielski (P)
83.8%
Język angielski (R)
61.08%
Język niemiecki (P)
52.29%
Język niemiecki (R)
57%
Język polski (P)
49.53%
Język polski (R)
37.75%
Matematyka (P)
62.15%
Matematyka (R)
16.14%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.95% | 37 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.13% | 8 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 10.57% | 7 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 81.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.56% | 82.17% | 139 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.98% | 110 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 91.67% | 53.17% | 12 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 25.5% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.82% | 52.55% | 152 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.33% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.92% | 52.6% | 152 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.32% | 63 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.75% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
15.95%
Geografia (R)
30.13%
Historia (R)
10.57%
Informatyka (R)
81.5%
Język angielski (P)
82.17%
Język angielski (R)
58.98%
Język niemiecki (P)
53.17%
Język niemiecki (R)
25.5%
Język polski (P)
52.55%
Język polski (R)
37.33%
Matematyka (P)
52.6%
Matematyka (R)
14.32%
WOS (R)
14.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony