Wyniki matur - Technikum nr 22 im. gen. Maczka Łódź
Ocena: 4.20 (5 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 60.74% | 19 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 89.47% | 48.21% | 19 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.31% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.95% | 49.32% | 19 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.42% | 38% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
60.74%
Język angielski (R)
39.31%
Język polski (P)
49.32%
Matematyka (P)
38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 66.69% | 32 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 65.65% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.17% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.1% | 44.94% | 32 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.32% | 53.69% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 54.84% | 31.31% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Historia (R)
20.67%
Język angielski (P)
66.69%
Język angielski (R)
55.17%
Język polski (P)
44.94%
Matematyka (P)
31.31%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.74% | 70.45% | 38 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.37% | 67.11% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.12% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.05% | 39.03% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 61.23% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.18% | 51.51% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.17% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
70.45%
Język angielski (R)
40.12%
Język polski (P)
39.03%
Matematyka (P)
51.51%
Matematyka (R)
10.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 80.6% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 80% | 53.65% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.29% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 41.45% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95% | 56.75% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 41% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Język angielski (P)
80.6%
Język angielski (R)
59.29%
Język polski (P)
41.45%
Matematyka (P)
41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80.56% | 58.51% | 36 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.3% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 67.57% | 33.24% | 37 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 37.84% | 31.92% | 37 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
20.67%
Język angielski (P)
58.51%
Język angielski (R)
29.3%
Język polski (P)
33.24%
Język polski (R)
25.33%
Matematyka (P)
31.92%
Matematyka (R)
4.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.17% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.33% | 58.67% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.23% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 53.33% | 29.91% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 40.07% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.33% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
9.17%
Język angielski (P)
58.67%
Język angielski (R)
45.23%
Język polski (P)
29.91%
Matematyka (P)
40.07%
Matematyka (R)
7.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony