Wyniki matur - Technikum nr 3 Dębica
Ocena: 3.57 (7 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.41% | 17 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.34% | 50 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 24.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.72% | 67.12% | 158 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.73% | 70.71% | 157 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.03% | 101 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.94% | 52.21% | 158 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.54% | 158 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.41% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.71% | 52.49% | 158 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24.13% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
16.41%
Geografia (R)
25.34%
Historia (R)
24.4%
Język angielski (P)
67.12%
Język angielski (R)
52.03%
Język polski (P)
52.21%
Język polski (R)
35.41%
Matematyka (P)
52.49%
Matematyka (R)
24.13%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.84% | 20 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 25.57% | 46 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 66.43% | 152 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.86% | 152 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.1% | 102 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.2% | 45.49% | 153 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.04% | 56.43% | 153 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.12% | 48.41% | 153 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19.84%
Geografia (R)
25.57%
Historia (R)
27.17%
Język angielski (P)
66.43%
Język angielski (R)
51.1%
Język polski (P)
45.49%
Język polski (R)
18%
Matematyka (P)
48.41%
Matematyka (R)
4.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.86% | 21 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3.67% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.35% | 79 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 2 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.55% | 58.61% | 142 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.3% | 60.59% | 142 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.21% | 77 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 30.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 53% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.81% | 48.88% | 144 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.97% | 144 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20.76% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 55.87% | 144 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.86%
Chemia (R)
3.67%
Filozofia (R)
15%
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
20.35%
Historia (R)
15%
Historia sztuki (R)
20%
Język angielski (P)
58.61%
Język angielski (R)
38.21%
Język niemiecki (P)
30.5%
Język polski (P)
48.88%
Język polski (R)
20.76%
Matematyka (P)
55.87%
Matematyka (R)
20%
WOS (R)
12.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.19% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.67% | 63.36% | 121 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 60.55% | 120 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.43% | 98 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52.5% | 8 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70.38% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.97% | 57.94% | 129 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.13% | 128 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 8 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.13% | 45.96% | 129 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.85% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
30.67%
Geografia (R)
24.19%
Historia (R)
37.2%
Język angielski (P)
63.36%
Język angielski (R)
40.43%
Język niemiecki (P)
52.5%
Język niemiecki (R)
19.67%
Język polski (P)
57.94%
Język polski (R)
29.25%
Język włoski (R)
86%
Matematyka (P)
45.96%
Matematyka (R)
11.85%
WOS (R)
12.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20.68% | 22 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.95% | 57 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.73% | 60.97% | 146 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 37.32% | 92 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 53.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.04% | 48.26% | 153 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 36.57% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.86% | 47.69% | 153 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.78% | 36 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
20.68%
Geografia (R)
26.95%
Historia (R)
39%
Informatyka (R)
9%
Język angielski (P)
60.97%
Język angielski (R)
37.32%
Język niemiecki (P)
53.43%
Język polski (P)
48.26%
Język polski (R)
36.57%
Matematyka (P)
47.69%
Matematyka (R)
18.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.55% | 11 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.54% | 59 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.47% | 63.88% | 134 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.08% | 96 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.59% | 49.11% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 23.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 42.24% | 160 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.13% | 48% | 160 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.35% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.55%
Chemia (R)
10%
Geografia (R)
19.54%
Język angielski (P)
63.88%
Język angielski (R)
40.08%
Język hiszpański (R)
8%
Język niemiecki (P)
49.11%
Język niemiecki (R)
23.26%
Język polski (P)
42.24%
Język polski (R)
10%
Matematyka (P)
48%
Matematyka (R)
15.35%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony