Wyniki matur - Technikum nr 3 Dzierżoniów
Ocena: 1.20 (16 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.44% | 59.48% | 104 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.17% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.61% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.67% | 42.21% | 104 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.03% | 64.64% | 104 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 3.29% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.46% | 33.63% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.07% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
12.6%
Geografia (R)
16.44%
Język angielski (P)
59.48%
Język angielski (R)
42.61%
Język polski (P)
42.21%
Język polski (R)
3.29%
Matematyka (P)
33.63%
Matematyka (R)
7.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 57.61% | 98 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.57% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.19% | 60 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80.21% | 45.94% | 99 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.56% | 96 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.29% | 36.61% | 99 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
20.33%
Język angielski (P)
57.61%
Język angielski (R)
39.19%
Język polski (P)
45.94%
Język polski (R)
15.14%
Matematyka (P)
36.61%
WOS (R)
20.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.74% | 68.4% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.36% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.02% | 92 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.74% | 58.19% | 111 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.41% | 110 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 19.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.56% | 44.59% | 111 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.6% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 21.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.5%
Geografia (R)
28.33%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
68.4%
Język angielski (R)
38.02%
Język polski (P)
58.19%
Język polski (R)
19.44%
Matematyka (P)
44.59%
Matematyka (R)
1.6%
WOS (R)
21.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.26% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.02% | 69.57% | 102 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.53% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.62% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.06% | 63.82% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.58% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 77.5% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.39% | 45.47% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.93% | 28 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
35.26%
Język angielski (P)
69.57%
Język angielski (R)
47.62%
Język polski (P)
63.82%
Język polski (R)
77.5%
Matematyka (P)
45.47%
Matematyka (R)
4.93%
WOS (R)
17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.62% | 21 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.64% | 64.69% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.14% | 81 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 32.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.61% | 40.16% | 113 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.62% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.91% | 44.52% | 113 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.91% | 57 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
22.62%
Historia (R)
19.33%
Język angielski (P)
64.69%
Język angielski (R)
43.14%
Język niemiecki (P)
42%
Język niemiecki (R)
32.4%
Język polski (P)
40.16%
Język polski (R)
32.62%
Matematyka (P)
44.52%
Matematyka (R)
6.91%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.76% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97% | 59.35% | 100 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.42% | 55 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.29% | 48.96% | 103 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.96% | 38.38% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.38% | 33 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
12.76%
Historia (R)
15%
Język angielski (P)
59.35%
Język angielski (R)
33.42%
Język polski (P)
48.96%
Język polski (R)
13.67%
Matematyka (P)
38.38%
Matematyka (R)
5.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony