Wyniki matur - Technikum nr 3 Gliwice
Ocena: 4.50 (43 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.03% | 80.16% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.01% | 76.86% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.75% | 73 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.03% | 53.82% | 103 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.7% | 103 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.09% | 61.69% | 103 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.28% | 47 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
80.16%
Język angielski (R)
63.75%
Język polski (P)
53.82%
Matematyka (P)
61.69%
Matematyka (R)
17.28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 1 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 2 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 1 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.19% | 81.51% | 86 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.05% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.01% | 68 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 83% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 52.43% | 86 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 74.88% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.67% | 63.95% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.47% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Chemia (R)
5%
Fizyka (R)
13%
Geografia (R)
47%
Historia (R)
55%
Historia muzyki (R)
52%
Informatyka (R)
9%
Język angielski (P)
81.51%
Język angielski (R)
67.01%
Język niemiecki (R)
83%
Język polski (P)
52.43%
Język polski (R)
26%
Matematyka (P)
63.95%
Matematyka (R)
10.47%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.86% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 46.33% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 33.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 83.15% | 74 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 79.01% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.35% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 62.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 93.33% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 61.39% | 77 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 82% | 77 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.4% | 65.56% | 77 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.56% | 32 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 35.17% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Fizyka (R)
21.86%
Historia (R)
46.33%
Informatyka (R)
33.56%
Język angielski (P)
83.15%
Język angielski (R)
64.35%
Język niemiecki (P)
62.33%
Język niemiecki (R)
40%
Język polski (P)
61.39%
Matematyka (P)
65.56%
Matematyka (R)
16.56%
WOS (R)
35.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 51.21% | 14 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.91% | 85.87% | 92 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.89% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.91% | 70 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.92% | 62.67% | 93 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.92% | 79.45% | 93 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 66.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.77% | 64.63% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.17% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
3%
Geografia (R)
51.21%
Informatyka (R)
50.5%
Język angielski (P)
85.87%
Język angielski (R)
66.91%
Język niemiecki (R)
50.67%
Język polski (P)
62.67%
Język polski (R)
66.44%
Matematyka (P)
64.63%
Matematyka (R)
16.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 29.67% | 6 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.67% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.78% | 76.45% | 115 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.09% | 91 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 60.67% | 9 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42.4% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.77% | 54.1% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 49.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.68% | 54.14% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.51% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
29.67%
Fizyka (R)
6.5%
Geografia (R)
42%
Historia (R)
31.67%
Informatyka (R)
49%
Język angielski (P)
76.45%
Język angielski (R)
54.09%
Język niemiecki (P)
60.67%
Język niemiecki (R)
42.4%
Język polski (P)
54.1%
Język polski (R)
49.67%
Matematyka (P)
54.14%
Matematyka (R)
14.51%
WOS (R)
20%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.78% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.09% | 81.27% | 110 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.99% | 72 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 92.31% | 73.54% | 13 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 42.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.39% | 67.23% | 124 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85.48% | 53% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.89% | 54 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
9%
Fizyka (R)
20.78%
Geografia (R)
30.4%
Informatyka (R)
16.33%
Język angielski (P)
81.27%
Język angielski (R)
58.99%
Język niemiecki (P)
73.54%
Język niemiecki (R)
42.2%
Język polski (P)
67.23%
Język polski (R)
57%
Matematyka (P)
53%
Matematyka (R)
11.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony