Wyniki matur Technikum nr 3 Gorlice
Ocena: 1.31 (55 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.79% | 24 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.3% | 56.76% | 74 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.41% | 55.66% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.38% | 39 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.67% | 60.14% | 76 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.67% | 72.52% | 75 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.75% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84% | 49.87% | 76 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18.89% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
22.79%
Język angielski (P)
56.76%
Język angielski (R)
48.38%
Język polski (P)
60.14%
Język polski (R)
44.75%
Matematyka (P)
49.87%
Matematyka (R)
18.89%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.86% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.79% | 70.33% | 76 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.42% | 57.59% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.87% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 62.31% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.15% | 71.78% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.05% | 58.99% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.15% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
33.86%
Język angielski (P)
70.33%
Język angielski (R)
57.87%
Język polski (P)
62.31%
Język polski (R)
47.27%
Matematyka (P)
58.99%
Matematyka (R)
26.15%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.89% | 19 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96% | 67.67% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.67% | 59.4% | 75 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.95% | 41 |
| język łemkowski | pisemny | rozszerzony | - | 100% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 61% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.99% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.47% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.5% | 10 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 55.5% | 2 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 48.5% | 2 |
| język ukraiński | pisemny | rozszerzony | - | 63% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.87% | 57.08% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.31% | 13 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
23.89%
Historia (R)
27%
Język angielski (P)
67.67%
Język angielski (R)
53.95%
Język łemkowski (R)
100%
Język niemiecki (P)
61%
Język niemiecki (R)
37%
Język polski (P)
72.99%
Język polski (R)
42.5%
Język rosyjski (P)
55.5%
Język ukraiński (R)
63%
Matematyka (P)
57.08%
Matematyka (R)
20.31%
WOS (R)
22.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.34% | 35 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.89% | 69.31% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 87.78% | 48.82% | 90 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.43% | 46 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.8% | 58.08% | 91 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.4% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.25% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.91% | 51.85% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.09% | 11 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.34%
Historia (R)
20.5%
Język angielski (P)
69.31%
Język angielski (R)
45.43%
Język polski (P)
58.08%
Język polski (R)
62.25%
Matematyka (P)
51.85%
Matematyka (R)
13.09%
WOS (R)
14.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.87% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.7% | 58.02% | 86 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 35.21% | 28 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 38.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.21% | 47.86% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 61.69% | 16 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 58% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 47.22% | 91 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.38% | 13 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
27.5%
Geografia (R)
33.87%
Język angielski (P)
58.02%
Język angielski (R)
35.21%
Język niemiecki (P)
38.67%
Język polski (P)
47.86%
Język polski (R)
61.69%
Język rosyjski (P)
58%
Matematyka (P)
47.22%
Matematyka (R)
11.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.2% | 44 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.81% | 60.19% | 97 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.8% | 20 |
| język hiszpański | pisemny | podstawowy | 100% | 92% | 1 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 68% | 1 |
| język łaciński | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 50.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 52.62% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 18 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.14% | 45.58% | 105 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.11% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
24.2%
Historia (R)
8%
Język angielski (P)
60.19%
Język angielski (R)
51.8%
Język hiszpański (P)
92%
Język hiszpański (R)
68%
Język łaciński (R)
18%
Język niemiecki (P)
50.5%
Język niemiecki (R)
30%
Język polski (P)
52.62%
Język polski (R)
51%
Język rosyjski (P)
53.33%
Matematyka (P)
45.58%
Matematyka (R)
23.11%
WOS (R)
9.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony