Wyniki matur - Technikum nr 3 Gorzów Wielkopolski
Ocena: 3.50 (14 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.79% | 14 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.6% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.9% | 69.64% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.92% | 65.68% | 99 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.32% | 84 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.95% | 53.81% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.93% | 53.04% | 99 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.72% | 42.12% | 101 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
17.79%
Geografia (R)
18.6%
Język angielski (P)
69.64%
Język angielski (R)
53.32%
Język polski (P)
53.81%
Język polski (R)
23.89%
Matematyka (P)
42.12%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.17% | 6 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.59% | 72.36% | 75 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.65% | 67.8% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.65% | 62 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 55.51% | 79 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.59% | 53.46% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.36% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 44.38% | 79 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.5%
Geografia (R)
28.17%
Historia (R)
21.8%
Język angielski (P)
72.36%
Język angielski (R)
49.65%
Język polski (P)
55.51%
Język polski (R)
27.36%
Matematyka (P)
44.38%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.06% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 79.25% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.52% | 67.4% | 67 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.3% | 64 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 66.8% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 70.8% | 5 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.22% | 51.67% | 72 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.61% | 54.71% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.72% | 51.24% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.4%
Geografia (R)
26.06%
Historia (R)
33.5%
Język angielski (P)
79.25%
Język angielski (R)
48.3%
Język niemiecki (P)
66.8%
Język niemiecki (R)
43%
Język polski (P)
51.67%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
51.24%
Matematyka (R)
3%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.44% | 16 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.77% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.65% | 76.39% | 92 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.22% | 63.11% | 92 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.43% | 67 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 83.33% | 53.33% | 6 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 51.17% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 38.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99% | 60.87% | 100 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98% | 50.22% | 100 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 26 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 96% | 2 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 2 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 72% | 44.28% | 100 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.33% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.44%
Chemia (R)
4.33%
Geografia (R)
39.77%
Historia (R)
25.8%
Język angielski (P)
76.39%
Język angielski (R)
53.43%
Język niemiecki (P)
53.33%
Język niemiecki (R)
38.8%
Język polski (P)
60.87%
Język polski (R)
41.5%
Język rosyjski (P)
96%
Język rosyjski (R)
95%
Matematyka (P)
44.28%
Matematyka (R)
11.33%
WOS (R)
20.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.56% | 18 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.1% | 29 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.07% | 64.2% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.06% | 65 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 51% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 42% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 27.6% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.31% | 53.88% | 118 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.15% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.56% | 38.97% | 118 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.25% | 8 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.25% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
18.56%
Geografia (R)
22.1%
Historia (R)
14.67%
Język angielski (P)
64.2%
Język angielski (R)
50.06%
Język hiszpański (R)
51%
Język niemiecki (P)
42%
Język niemiecki (R)
27.6%
Język polski (P)
53.88%
Język polski (R)
44.15%
Matematyka (P)
38.97%
Matematyka (R)
7.25%
WOS (R)
18.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 3 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.06% | 16 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 15.08% | 13 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.61% | 73.58% | 114 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.94% | 69 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 80% | 39.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 48.33% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 54.85% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 64.52% | 40.44% | 124 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.64% | 22 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
18.33%
Filozofia (R)
4%
Geografia (R)
17.06%
Historia (R)
15.08%
Historia muzyki (R)
17%
Język angielski (P)
73.58%
Język angielski (R)
53.94%
Język niemiecki (P)
39.6%
Język niemiecki (R)
40%
Język polski (P)
48.33%
Język polski (R)
54.85%
Matematyka (P)
40.44%
Matematyka (R)
7.64%
WOS (R)
19.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony