Wyniki matur Technikum nr 3 im. Jana Inglota Łańcut
Ocena: 3.20 (90 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.21% | 56.34% | 29 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.1% | 71.86% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.3% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 65.52% | 37.28% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 89.66% | 44.97% | 29 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 79.31% | 46.34% | 29 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.25% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
56.34%
Język angielski (R)
46.3%
Język polski (P)
37.28%
Matematyka (P)
46.34%
Matematyka (R)
2.25%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75% | 54.46% | 24 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.67% | 65% | 24 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.17% | 40.58% | 24 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.92% | 24 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.83% | 48.67% | 24 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (P)
54.46%
Język angielski (R)
43.33%
Język polski (P)
40.58%
Matematyka (P)
48.67%
Matematyka (R)
1%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 53.55% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95% | 60.95% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 29.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 60% | 32.5% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.9% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95% | 56.2% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
8%
Język angielski (P)
53.55%
Język angielski (R)
29.25%
Język polski (P)
32.5%
Matematyka (P)
56.2%
Matematyka (R)
0.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.1% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.3% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40.86% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 80% | 43.2% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 50.45% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 85% | 50.8% | 20 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
2%
Język angielski (P)
71.1%
Język angielski (R)
40.86%
Język polski (P)
43.2%
Matematyka (P)
50.8%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 4 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.58% | 55.73% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 48.76% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.36% | 44.29% | 39 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
45%
Historia (R)
13%
Język angielski (P)
55.73%
Język angielski (R)
43.33%
Język polski (P)
48.76%
Język polski (R)
42.67%
Matematyka (P)
44.29%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 54.59% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.2% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 62.96% | 31.3% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.26% | 38.96% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
18%
Język angielski (P)
54.59%
Język angielski (R)
43.2%
Język polski (P)
31.3%
Język polski (R)
12.5%
Matematyka (P)
38.96%
Matematyka (R)
5.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony