Wyniki matur Technikum nr 3 im. Jana Pawła II Krotoszyn
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.2% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 58.27% | 15 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.33% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.44% | 16 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.19% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 47.5% | 16 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
17.2%
Język angielski (P)
58.27%
Język polski (P)
64.44%
Matematyka (P)
47.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 77% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Język angielski (R)
77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.5% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 72.17% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.56% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 58.89% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.28% | 18 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 83.33% | 54.39% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
29.4%
Język angielski (P)
72.5%
Język angielski (R)
55.56%
Język polski (P)
58.89%
Język polski (R)
27.67%
Matematyka (P)
54.39%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.25% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 63.28% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84% | 47.92% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57% | 6 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 66.67% | 33.33% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 36.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.21% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.82% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.14% | 49.39% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
18.5%
Geografia (R)
20.25%
Historia (R)
17.33%
Język angielski (P)
63.28%
Język angielski (R)
57%
Język niemiecki (P)
33.33%
Język polski (P)
60.21%
Matematyka (P)
49.39%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.79% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 58.45% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.67% | 21 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 87.5% | 39.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 15.25% | 8 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.38% | 47.56% | 52 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 39.75% | 52 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.67%
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
20.79%
Historia (R)
43%
Język angielski (P)
58.45%
Język angielski (R)
42.67%
Język niemiecki (P)
39.75%
Język niemiecki (R)
15.25%
Język polski (P)
47.56%
Matematyka (P)
39.75%
Matematyka (R)
3.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 5 |
| historia muzyki | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 64.89% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.75% | 8 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 64.8% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 35.25% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.63% | 36.63% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
21%
Historia muzyki (R)
2.5%
Język angielski (P)
64.89%
Język angielski (R)
43.75%
Język niemiecki (P)
64.8%
Język polski (P)
35.25%
Matematyka (P)
36.63%
Matematyka (R)
4.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony