Wyniki matur Technikum nr 3 im. Stanisława Staszica Ciechanów
Ocena: 1.04 (108 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.44% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 71.35% | 17 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 58.71% | 17 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 27.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 52.82% | 17 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 53.71% | 17 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 64.94% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
21.44%
Język angielski (P)
71.35%
Język angielski (R)
27.2%
Język polski (P)
52.82%
Język polski (R)
0%
Matematyka (P)
64.94%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 4.89% | 9 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 83.87% | 69.4% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.16% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.39% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 71.88% | 46.16% | 33 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.25% | 32 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.5% | 60% | 32 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Filozofia (R)
4.89%
Fizyka (R)
19%
Język angielski (P)
69.4%
Język angielski (R)
56.39%
Język polski (P)
46.16%
Matematyka (P)
60%
Matematyka (R)
16.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95% | 60.5% | 20 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.15% | 20 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 25.08% | 13 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95% | 50.7% | 20 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.75% | 20 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 75% | 47.65% | 20 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Historia (R)
4%
Język angielski (P)
60.5%
Język angielski (R)
25.08%
Język polski (P)
50.7%
Matematyka (P)
47.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.38% | 13 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 12.53% | 15 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.58% | 65.96% | 49 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 59.9% | 48 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.57% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.25% | 47.73% | 49 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.19% | 48 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.58% | 61.35% | 49 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.27% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
35.5%
Geografia (R)
23.38%
Historia (R)
12.53%
Język angielski (P)
65.96%
Język angielski (R)
64.57%
Język polski (P)
47.73%
Język polski (R)
30.33%
Matematyka (P)
61.35%
Matematyka (R)
31.27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 72.68% | 38 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 33.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.32% | 35.58% | 38 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 12.58% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 100% | 63.21% | 38 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.43% | 7 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 3.08% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
15%
Język angielski (P)
72.68%
Język angielski (R)
33.5%
Język polski (P)
35.58%
Język polski (R)
12.58%
Matematyka (P)
63.21%
Matematyka (R)
13.43%
WOS (R)
3.08%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.8% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.5% | 78.6% | 40 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.75% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 34% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 76.7% | 37.05% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27.38% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 63% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86% | 63.3% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 12 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
12%
Fizyka (R)
3.8%
Język angielski (P)
78.6%
Język angielski (R)
42.75%
Język niemiecki (P)
34%
Język polski (P)
37.05%
Język polski (R)
27.38%
Język rosyjski (P)
63%
Matematyka (P)
63.3%
Matematyka (R)
7%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony