Wyniki matur Technikum nr 3 Jarosław
Ocena: 1.13 (16 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.17% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.76% | 59 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.06% | 58.78% | 88 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.25% | 60.84% | 87 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.24% | 45 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.4% | 56.98% | 88 |
| język polski | ustny | podstawowy | 95.4% | 71.52% | 88 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 46.33% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.61% | 47.43% | 88 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
19.17%
Geografia (R)
30.76%
Język angielski (P)
58.78%
Język angielski (R)
48.24%
Język polski (P)
56.98%
Język polski (R)
46.33%
Matematyka (P)
47.43%
Matematyka (R)
30.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.2% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.2% | 46 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 60.67% | 70 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 94.29% | 64.72% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.39% | 38 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.04% | 49.25% | 73 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.97% | 73 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.19% | 45.89% | 73 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.2% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
28.2%
Geografia (R)
28.2%
Język angielski (P)
60.67%
Język angielski (R)
42.39%
Język polski (P)
49.25%
Matematyka (P)
45.89%
Matematyka (R)
8%
WOS (R)
14.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.04% | 56 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.5% | 59.75% | 65 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.31% | 60.2% | 64 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.2% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.19% | 54.4% | 65 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 60.77% | 65 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.31% | 53.12% | 65 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
20%
Geografia (R)
29.04%
Historia (R)
35%
Język angielski (P)
59.75%
Język angielski (R)
61.2%
Język polski (P)
54.4%
Język polski (R)
15.75%
Matematyka (P)
53.12%
Matematyka (R)
10.67%
WOS (R)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.39% | 57 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.42% | 59.19% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 56.45% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.81% | 54.28% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 61.77% | 78 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 48.85% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 32% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
33.39%
Język angielski (P)
59.19%
Język angielski (R)
47%
Język polski (P)
54.28%
Matematyka (P)
48.85%
Matematyka (R)
14%
WOS (R)
32%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.39% | 38 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.06% | 56.59% | 68 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.74% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 46% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.55% | 57.49% | 69 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 57.75% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.61% | 50.41% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.83% | 12 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 4.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
36.39%
Język angielski (P)
56.59%
Język angielski (R)
39.74%
Język niemiecki (P)
46%
Język polski (P)
57.49%
Język polski (R)
57.75%
Matematyka (P)
50.41%
Matematyka (R)
9.83%
WOS (R)
4.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.09% | 32 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.21% | 54.66% | 76 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 42.55% | 22 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.94% | 57.19% | 79 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.3% | 10 |
| język włoski | pisemny | podstawowy | 100% | 68% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.42% | 46.44% | 79 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 5 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 6.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Chemia (R)
0%
Geografia (R)
23.09%
Język angielski (P)
54.66%
Język angielski (R)
42.55%
Język niemiecki (P)
48%
Język polski (P)
57.19%
Język polski (R)
17.3%
Język włoski (P)
68%
Język włoski (R)
20%
Matematyka (P)
46.44%
Matematyka (R)
14.8%
WOS (R)
6.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony