Wyniki matur - Technikum nr 3 Kalisz
Ocena: 2.93 (26 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.93% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 64.21% | 39 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.85% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 59.05% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.18% | 44.79% | 39 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.56% | 39 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.23% | 38.41% | 39 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.93%
Język angielski (P)
64.21%
Język angielski (R)
59.05%
Język polski (P)
44.79%
Język polski (R)
8%
Matematyka (P)
38.41%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.56% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.86% | 62.57% | 35 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.83% | 35 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.1% | 10 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.14% | 50.31% | 35 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.8% | 35 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.57% | 47.77% | 35 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
26.56%
Język angielski (P)
62.57%
Język angielski (R)
64.1%
Język polski (P)
50.31%
Matematyka (P)
47.77%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.17% | 23 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 67.14% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.02% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.36% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 77.27% | 46.2% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 52.16% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 59.09% | 39.43% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
26.17%
Język angielski (P)
67.14%
Język angielski (R)
55.36%
Język polski (P)
46.2%
Język polski (R)
15.5%
Matematyka (P)
39.43%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.14% | 14 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.56% | 70.56% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.98% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.12% | 56.21% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 48.32% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 73.17% | 43.84% | 43 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
6%
Geografia (R)
34.14%
Historia (R)
23%
Język angielski (P)
70.56%
Język angielski (R)
52%
Język polski (P)
56.21%
Matematyka (P)
43.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 20.29% | 24 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 18.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.05% | 52.79% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.33% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 40.05% | 44 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 63.64% | 36.09% | 44 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
20.29%
Historia (R)
18.67%
Język angielski (P)
52.79%
Język angielski (R)
47.33%
Język polski (P)
40.05%
Matematyka (P)
36.09%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.08% | 36 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.36% | 58.88% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 31.12% | 34 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 56% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.71% | 43.01% | 68 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 11.67% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.88% | 35.47% | 68 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.71% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
17.08%
Język angielski (P)
58.88%
Język angielski (R)
31.12%
Język niemiecki (P)
56%
Język polski (P)
43.01%
Język polski (R)
11.67%
Matematyka (P)
35.47%
Matematyka (R)
3.71%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony