Wyniki matur Technikum nr 3 Legnica
Ocena: 4.72 (91 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 78.05% | 54% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 97.56% | 64% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.17% | 35 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 69.77% | 35.44% | 48 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 55.16% | 43 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.84% | 31.04% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
54%
Język angielski (R)
34.17%
Język polski (P)
35.44%
Matematyka (P)
31.04%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 18.22% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 70% | 55.97% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 62.57% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.52% | 25 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.55% | 49.81% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.55% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 32.26% | 27.55% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
18.22%
Język angielski (P)
55.97%
Język angielski (R)
32.52%
Język polski (P)
49.81%
Matematyka (P)
27.55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.85% | 64.56% | 34 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.18% | 34 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 32.04% | 27 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.88% | 48.97% | 34 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.38% | 34 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 51.52% | 35.26% | 34 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
24.5%
Język angielski (P)
64.56%
Język angielski (R)
32.04%
Język polski (P)
48.97%
Język polski (R)
21.83%
Matematyka (P)
35.26%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.05% | 20 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 68.23% | 52 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.04% | 54.56% | 52 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.25% | 32 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 56.81% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.94% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.9% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50.98% | 35.57% | 51 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
26.05%
Historia (R)
13.33%
Język angielski (P)
68.23%
Język angielski (R)
46.25%
Język polski (P)
56.81%
Język polski (R)
37.9%
Matematyka (P)
35.57%
Matematyka (R)
3.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.86% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.3% | 30 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.18% | 63.04% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.9% | 40 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 40.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.73% | 48.1% | 72 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.5% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 45.07% | 33.75% | 72 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.2% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Fizyka (R)
15.86%
Geografia (R)
30.3%
Język angielski (P)
63.04%
Język angielski (R)
41.9%
Język niemiecki (P)
40.67%
Język polski (P)
48.1%
Język polski (R)
47.5%
Matematyka (P)
33.75%
Matematyka (R)
5.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.43% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.17% | 12 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 81.82% | 53.06% | 77 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.85% | 27 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 32% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.42% | 47.12% | 81 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 48.15% | 28.58% | 81 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Fizyka (R)
11.43%
Geografia (R)
19.17%
Historia (R)
16%
Język angielski (P)
53.06%
Język angielski (R)
41.85%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
47.12%
Język polski (R)
48.71%
Matematyka (P)
28.58%
Matematyka (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony