Wyniki matur - Technikum nr 3 Łowicz
Ocena: 1.96 (94 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 55.76% | 42 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.68% | 56.39% | 42 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.95% | 20 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 87.8% | 42.66% | 42 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 58.56% | 41 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 46.34% | 33.46% | 42 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
55.76%
Język angielski (R)
51.95%
Język polski (P)
42.66%
Matematyka (P)
33.46%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.75% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.74% | 57.21% | 43 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.7% | 52.37% | 43 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.44% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.35% | 44% | 43 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 56.3% | 43 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 13.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.81% | 36.19% | 43 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.75%
Język angielski (P)
57.21%
Język angielski (R)
53.44%
Język polski (P)
44%
Język polski (R)
13.2%
Matematyka (P)
36.19%
Matematyka (R)
18%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.29% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85% | 56.38% | 40 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 84.62% | 53.51% | 39 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 30.22% | 23 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85% | 45.88% | 40 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 47.69% | 39 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 57.5% | 37.48% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
30.29%
Język angielski (P)
56.38%
Język angielski (R)
30.22%
Język polski (P)
45.88%
Matematyka (P)
37.48%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.5% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92% | 62.92% | 50 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 54.08% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.47% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.23% | 55.17% | 52 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 45.96% | 52 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26.44% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.92% | 39.38% | 52 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19%
Geografia (R)
16.5%
Język angielski (P)
62.92%
Język angielski (R)
51.47%
Język polski (P)
55.17%
Język polski (R)
26.44%
Matematyka (P)
39.38%
WOS (R)
16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 14% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 57.07% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.73% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 63.33% | 32.6% | 30 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60% | 35.9% | 30 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
14%
Język angielski (P)
57.07%
Język angielski (R)
48.73%
Język polski (P)
32.6%
Język polski (R)
62.5%
Matematyka (P)
35.9%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.83% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 73.91% | 47.3% | 23 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41% | 6 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 34.78% | 24.72% | 23 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65.22% | 43.57% | 23 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 1.67% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.83%
Historia (R)
7%
Język angielski (P)
47.3%
Język angielski (R)
41%
Język polski (P)
24.72%
Matematyka (P)
43.57%
Matematyka (R)
9.33%
WOS (R)
1.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony