Wyniki matur Technikum nr 3 Malbork
Ocena: 5.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 30.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.11% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.1% | 80.11% | 111 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.15% | 111 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.95% | 82 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.3% | 62.69% | 111 |
| język polski | ustny | podstawowy | 90.09% | 55.13% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 82.88% | 48.2% | 111 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.82% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
30.33%
Informatyka (R)
23.11%
Język angielski (P)
80.11%
Język angielski (R)
64.95%
Język polski (P)
62.69%
Język polski (R)
48%
Matematyka (P)
48.2%
Matematyka (R)
14.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7.5% | 2 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 24.5% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 20.22% | 9 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.77% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 4 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 12.67% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 35.8% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.92% | 79.94% | 133 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.23% | 76.81% | 131 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 63.63% | 112 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 65% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.69% | 55.13% | 133 |
| język polski | ustny | podstawowy | 93.85% | 57.2% | 131 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 30.64% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.77% | 55.25% | 133 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.14% | 21 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 44.83% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
19%
Chemia (R)
7.5%
Filozofia (R)
24.5%
Fizyka (R)
20.22%
Geografia (R)
29.77%
Historia (R)
30%
Historia sztuki (R)
12.67%
Informatyka (R)
35.8%
Język angielski (P)
79.94%
Język angielski (R)
63.63%
Język hiszpański (R)
65%
Język polski (P)
55.13%
Język polski (R)
30.64%
Matematyka (P)
55.25%
Matematyka (R)
15.14%
WOS (R)
44.83%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.6% | 5 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.59% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 36.25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 79.08% | 114 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.25% | 76.2% | 114 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.16% | 92 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 85% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.12% | 65.44% | 114 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.74% | 57.17% | 114 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.49% | 62.99% | 114 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 12.13% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
19.6%
Chemia (R)
4%
Fizyka (R)
9.33%
Geografia (R)
36.59%
Historia (R)
36.25%
Informatyka (R)
19.5%
Język angielski (P)
79.08%
Język angielski (R)
57.16%
Język hiszpański (R)
85%
Język polski (P)
65.44%
Język polski (R)
25%
Matematyka (P)
62.99%
Matematyka (R)
12.13%
WOS (R)
30%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.52% | 31 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 6 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.67% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.19% | 79.37% | 127 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.39% | 69.56% | 126 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 62.7% | 92 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.2% | 60.98% | 126 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92% | 43.8% | 127 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.13% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 92% | 54.45% | 128 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 11.71% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 29% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
41.52%
Historia (R)
31.33%
Informatyka (R)
19.67%
Język angielski (P)
79.37%
Język angielski (R)
62.7%
Język polski (P)
60.98%
Język polski (R)
47.13%
Matematyka (P)
54.45%
Matematyka (R)
11.71%
WOS (R)
29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 37.11% | 47 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 37.6% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 29.2% | 10 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.1% | 74.33% | 156 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 57.75% | 121 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 98.72% | 60.34% | 158 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 47.6% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.41% | 49.11% | 158 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.93% | 15 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 6 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
37.11%
Historia (R)
37.6%
Informatyka (R)
29.2%
Język angielski (P)
74.33%
Język angielski (R)
57.75%
Język polski (P)
60.34%
Język polski (R)
47.6%
Matematyka (P)
49.11%
Matematyka (R)
10.93%
WOS (R)
28%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.18% | 38 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.34% | 72.97% | 159 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 60.77% | 88 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 91.25% | 52.59% | 160 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 34.11% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 44.89% | 160 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.82% | 11 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
26.18%
Informatyka (R)
34%
Język angielski (P)
72.97%
Język angielski (R)
60.77%
Język polski (P)
52.59%
Język polski (R)
34.11%
Matematyka (P)
44.89%
Matematyka (R)
17.82%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony