Wyniki matur Technikum nr 3 im. Władysława Grabskiego Nowy Sącz
Ocena: 4.10 (82 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.12% | 25 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.17% | 71.96% | 115 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.63% | 115 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.33% | 78 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.14% | 63.44% | 116 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.59% | 116 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 52.3% | 10 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.55% | 66.89% | 116 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.17% | 46 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
32.12%
Język angielski (P)
71.96%
Język angielski (R)
64.33%
Język polski (P)
63.44%
Język polski (R)
52.3%
Matematyka (P)
66.89%
Matematyka (R)
21.17%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.32% | 22 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20.17% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.84% | 73.06% | 147 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.97% | 147 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.72% | 97 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.32% | 66.73% | 148 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 77.83% | 148 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 62.81% | 16 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.86% | 66.51% | 148 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.06% | 53 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
44.32%
Historia (R)
20.17%
Język angielski (P)
73.06%
Język angielski (R)
55.72%
Język polski (P)
66.73%
Język polski (R)
62.81%
Matematyka (P)
66.51%
Matematyka (R)
19.06%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 12% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.3% | 60 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 22.25% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.44% | 77.82% | 128 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 75.79% | 128 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.15% | 91 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 11% | 2 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 73.87% | 128 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 68.76% | 128 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.5% | 20 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 95% | 1 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.88% | 68.03% | 128 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 23.92% | 48 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
17%
Fizyka (R)
12%
Geografia (R)
41.3%
Historia (R)
22.25%
Język angielski (P)
77.82%
Język angielski (R)
56.15%
Język hiszpański (R)
11%
Język niemiecki (R)
67%
Język polski (P)
73.87%
Język polski (R)
64.5%
Język rosyjski (R)
95%
Język włoski (R)
40%
Matematyka (P)
68.03%
Matematyka (R)
23.92%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 2 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 3% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.76% | 72 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 1 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 67% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 81.11% | 130 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 82.67% | 130 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.02% | 94 |
| język francuski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.5% | 131 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 73.62% | 131 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.36% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 97.71% | 72.19% | 131 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.6% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
20%
Chemia (R)
3%
Geografia (R)
43.76%
Historia (R)
28%
Historia sztuki (R)
67%
Język angielski (P)
81.11%
Język angielski (R)
61.02%
Język francuski (R)
26%
Język niemiecki (R)
40%
Język polski (P)
74.5%
Język polski (R)
64.36%
Matematyka (P)
72.19%
Matematyka (R)
26.6%
WOS (R)
55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 39.55% | 75 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.18% | 74.51% | 122 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.64% | 77 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62.55% | 123 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 74.75% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.75% | 64.13% | 123 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.06% | 47 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
39.55%
Język angielski (P)
74.51%
Język angielski (R)
53.64%
Język polski (P)
62.55%
Język polski (R)
74.75%
Matematyka (P)
64.13%
Matematyka (R)
17.06%
WOS (R)
13.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.75% | 4 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.54% | 80 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 98.25% | 73.09% | 171 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.26% | 109 |
| język hiszpański | pisemny | rozszerzony | - | 86% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 60.35% | 171 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.4% | 25 |
| język włoski | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 98.25% | 62.97% | 171 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.04% | 67 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 20.88% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
10.75%
Fizyka (R)
15%
Geografia (R)
29.54%
Historia (R)
21.67%
Język angielski (P)
73.09%
Język angielski (R)
54.26%
Język hiszpański (R)
86%
Język polski (P)
60.35%
Język polski (R)
44.4%
Język włoski (R)
22%
Matematyka (P)
62.97%
Matematyka (R)
17.04%
WOS (R)
20.88%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony