Wyniki matur Technikum nr 3 Olkusz
Ocena: 3.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.05% | 20 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 25.1% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.69% | 73.54% | 121 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.94% | 121 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.74% | 81 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.08% | 48.44% | 121 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 71.4% | 121 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17.45% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.74% | 61.77% | 121 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 27.5% | 40 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.05%
Informatyka (R)
25.1%
Język angielski (P)
73.54%
Język angielski (R)
66.74%
Język polski (P)
48.44%
Język polski (R)
17.45%
Matematyka (P)
61.77%
Matematyka (R)
27.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.81% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.5% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.07% | 76.38% | 101 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 73.94% | 101 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.19% | 69 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.01% | 55.79% | 101 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 72.77% | 101 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 91.09% | 59.13% | 101 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.16% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
23.81%
Informatyka (R)
19.5%
Język angielski (P)
76.38%
Język angielski (R)
66.19%
Język polski (P)
55.79%
Język polski (R)
26%
Matematyka (P)
59.13%
Matematyka (R)
22.16%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 1 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 1 |
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 10% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34.29% | 17 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25.75% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 54.5% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.07% | 78.96% | 109 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 74.61% | 109 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.42% | 84 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 52% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 60% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 56.61% | 111 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.93% | 111 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 15% | 4 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 95% | 1 |
| język rosyjski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 88.18% | 60.29% | 111 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.87% | 31 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
25%
Chemia (R)
2%
Filozofia (R)
20%
Fizyka (R)
10%
Geografia (R)
34.29%
Historia (R)
25.75%
Informatyka (R)
54.5%
Język angielski (P)
78.96%
Język angielski (R)
56.42%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
56.61%
Język polski (R)
15%
Język rosyjski (P)
95%
Matematyka (P)
60.29%
Matematyka (R)
19.87%
WOS (R)
55%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.67% | 12 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.08% | 48 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 14.83% | 12 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 99.14% | 74.09% | 116 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.34% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.44% | 82 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 99.14% | 61.64% | 116 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.19% | 116 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.78% | 9 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.93% | 57.61% | 116 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.84% | 38 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Fizyka (R)
8.67%
Geografia (R)
33.08%
Historia (R)
40%
Informatyka (R)
14.83%
Język angielski (P)
74.09%
Język angielski (R)
54.44%
Język polski (P)
61.64%
Język polski (R)
53.78%
Język rosyjski (R)
50%
Matematyka (P)
57.61%
Matematyka (R)
15.84%
WOS (R)
22.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.67% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.16% | 45 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 25% | 4 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 97.44% | 75.37% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54% | 79 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.48% | 49.33% | 120 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.69% | 13 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.87% | 53.36% | 120 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.21% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
14.67%
Geografia (R)
31.16%
Historia (R)
25%
Informatyka (R)
9.33%
Język angielski (P)
75.37%
Język angielski (R)
54%
Język polski (P)
49.33%
Język polski (R)
44.69%
Matematyka (P)
53.36%
Matematyka (R)
21.21%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| filozofia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 16.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.61% | 41 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.19% | 65.38% | 106 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.63% | 38 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 44% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.79% | 46.13% | 108 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 7 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 94% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 78.5% | 44.75% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 8.46% | 35 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Filozofia (R)
18%
Fizyka (R)
16.4%
Geografia (R)
17.61%
Informatyka (R)
19.33%
Język angielski (P)
65.38%
Język angielski (R)
45.63%
Język niemiecki (P)
44%
Język polski (P)
46.13%
Język polski (R)
40%
Język rosyjski (P)
94%
Matematyka (P)
44.75%
Matematyka (R)
8.46%
WOS (R)
27%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony