Wyniki matur Technikum nr 3 Ostrołęka
Ocena: 3.46 (95 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 50.57% | 14 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 19.4% | 5 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 17.33% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45.53% | 19 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 36.86% | 8 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.52% | 76.36% | 107 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 99.07% | 71.93% | 107 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 64.08% | 96 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.52% | 67.36% | 107 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.02% | 107 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 44.25% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.92% | 59.91% | 107 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.84% | 31 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
50.57%
Chemia (R)
19.4%
Fizyka (R)
17.33%
Geografia (R)
45.53%
Informatyka (R)
36.86%
Język angielski (P)
76.36%
Język angielski (R)
64.08%
Język polski (P)
67.36%
Język polski (R)
44.25%
Matematyka (P)
59.91%
Matematyka (R)
22.84%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.69% | 13 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.29% | 21 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 21.67% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84% | 69.79% | 125 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 71.01% | 125 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.71% | 103 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.6% | 48.94% | 125 |
| język polski | ustny | podstawowy | 99.2% | 54.9% | 125 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.89% | 9 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 80.8% | 51.89% | 125 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.68% | 25 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
16.69%
Fizyka (R)
9%
Geografia (R)
23.29%
Informatyka (R)
21.67%
Język angielski (P)
69.79%
Język angielski (R)
50.71%
Język polski (P)
48.94%
Język polski (R)
32.89%
Matematyka (P)
51.89%
Matematyka (R)
19.68%
WOS (R)
13.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 23.4% | 5 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 26.4% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 87.62% | 69.59% | 105 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.33% | 105 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.05% | 64 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.45% | 54.84% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 49.75% | 106 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 95.28% | 70.69% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.96% | 50 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
14.8%
Geografia (R)
23.4%
Informatyka (R)
26.4%
Język angielski (P)
69.59%
Język angielski (R)
49.05%
Język polski (P)
54.84%
Matematyka (P)
70.69%
Matematyka (R)
1.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.29% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43.3% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 10 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 96.15% | 73.79% | 105 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 68.22% | 104 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.45% | 88 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 70% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 88.57% | 42.92% | 106 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 46.42% | 105 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 63.5% | 14 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 52.2% | 106 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.86% | 14 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | 100% | 37% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
21.29%
Fizyka (R)
7%
Geografia (R)
43.3%
Historia (R)
21.4%
Informatyka (R)
6%
Język angielski (P)
73.79%
Język angielski (R)
50.45%
Język niemiecki (P)
70%
Język polski (P)
42.92%
Język polski (R)
63.5%
Matematyka (P)
52.2%
Matematyka (R)
4.86%
WOS (R)
37%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.57% | 7 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 7% | 1 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 7.4% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 18 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 29.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.47% | 63.4% | 93 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.43% | 70 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.91% | 42.4% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 8 |
| język rosyjski | pisemny | podstawowy | 100% | 30% | 1 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 89.36% | 56.74% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.37% | 27 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
17.57%
Chemia (R)
7%
Fizyka (R)
7.4%
Geografia (R)
17.5%
Historia (R)
29.33%
Język angielski (P)
63.4%
Język angielski (R)
46.43%
Język polski (P)
42.4%
Język polski (R)
27%
Język rosyjski (P)
30%
Język rosyjski (R)
8%
Matematyka (P)
56.74%
Matematyka (R)
6.37%
WOS (R)
33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 15.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 23% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 15 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 26.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 91.6% | 71.41% | 95 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49.77% | 61 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 50% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.5% | 48.91% | 95 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.82% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 84.2% | 53.01% | 95 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.68% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
15.33%
Fizyka (R)
23%
Geografia (R)
16.67%
Historia sztuki (R)
26.5%
Informatyka (R)
50%
Język angielski (P)
71.41%
Język angielski (R)
49.77%
Język niemiecki (R)
50%
Język polski (P)
48.91%
Język polski (R)
23.82%
Matematyka (P)
53.01%
Matematyka (R)
9.68%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony