Wyniki matur - Technikum nr 3 Ostrów Wielkopolski
Ocena: 4.80 (84 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.9% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 75.38% | 52.33% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.92% | 63% | 65 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.67% | 30 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75.38% | 38.32% | 66 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.31% | 65 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 53.85% | 34.55% | 66 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 19 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28.9%
Język angielski (P)
52.33%
Język angielski (R)
48.67%
Język polski (P)
38.32%
Matematyka (P)
34.55%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 22% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.78% | 37 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 26% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.71% | 60.6% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.51% | 65.22% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.29% | 41 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.61% | 47.09% | 80 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.81% | 48.41% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 25.27% | 11 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 55.84% | 35.35% | 80 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 3.78% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Fizyka (R)
22%
Geografia (R)
26.78%
Historia (R)
26%
Język angielski (P)
60.6%
Język angielski (R)
47.29%
Język polski (P)
47.09%
Język polski (R)
25.27%
Matematyka (P)
35.35%
Matematyka (R)
3.78%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18.64% | 11 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 6.67% | 6 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.05% | 58.76% | 90 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.18% | 63.06% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53% | 29 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 55.5% | 2 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 63.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90% | 55.57% | 93 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.78% | 61.75% | 91 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.71% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.89% | 42.58% | 92 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 1.94% | 36 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 14.8% | 15 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18.64%
Fizyka (R)
6.67%
Geografia (R)
27.1%
Język angielski (P)
58.76%
Język angielski (R)
53%
Język niemiecki (P)
55.5%
Język polski (P)
55.57%
Język polski (R)
23.71%
Matematyka (P)
42.58%
Matematyka (R)
1.94%
WOS (R)
14.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 23.88% | 8 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 4 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 44.17% | 29 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.87% | 61.28% | 80 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 91.14% | 57.11% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.19% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 42% | 3 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 46.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.68% | 60.14% | 84 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.56% | 56.18% | 83 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 53.2% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.54% | 37.48% | 83 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.65% | 37 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
23.88%
Fizyka (R)
5%
Geografia (R)
44.17%
Język angielski (P)
61.28%
Język angielski (R)
47.19%
Język niemiecki (P)
42%
Język polski (P)
60.14%
Język polski (R)
53.2%
Matematyka (P)
37.48%
Matematyka (R)
2.65%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21.33% | 3 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.92% | 13 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.46% | 28 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 39.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.74% | 60.56% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 39.95% | 43 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 85.71% | 45.14% | 7 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 26.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.12% | 48.4% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 31.08% | 12 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.06% | 39.48% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.65% | 40 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 16.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21.33%
Fizyka (R)
5.92%
Geografia (R)
31.46%
Historia (R)
39.33%
Język angielski (P)
60.56%
Język angielski (R)
39.95%
Język niemiecki (P)
45.14%
Język niemiecki (R)
26.67%
Język polski (P)
48.4%
Język polski (R)
31.08%
Matematyka (P)
39.48%
Matematyka (R)
5.65%
WOS (R)
16.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.14% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.7% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 21.4% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.19% | 63.08% | 74 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.88% | 17 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 72.73% | 41.45% | 11 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 89.53% | 54.97% | 86 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 45.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.47% | 37.53% | 86 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 9.33% | 18 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Biologia (R)
13.14%
Fizyka (R)
9.7%
Geografia (R)
21.4%
Język angielski (P)
63.08%
Język angielski (R)
53.88%
Język niemiecki (P)
41.45%
Język polski (P)
54.97%
Język polski (R)
45.5%
Matematyka (P)
37.53%
Matematyka (R)
9.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony