Wyniki matur - Technikum nr 3 Piła
Ocena: 4.17 (61 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 13.6% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 33.81% | 31 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.17% | 72.25% | 117 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 78.23% | 116 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.99% | 72 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.04% | 57.71% | 117 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 59.01% | 115 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 33.14% | 15 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 87.83% | 50.91% | 117 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.29% | 17 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
13.6%
Geografia (R)
33.81%
Język angielski (P)
72.25%
Język angielski (R)
65.99%
Język polski (P)
57.71%
Język polski (R)
33.14%
Matematyka (P)
50.91%
Matematyka (R)
13.29%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 26.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 29.56% | 18 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.03% | 69.71% | 117 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.29% | 71.84% | 117 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55.69% | 68 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.87% | 52.54% | 117 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.44% | 52.74% | 117 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 23.07% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 50.91% | 117 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 41.6% | 10 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
26.33%
Geografia (R)
29.56%
Język angielski (P)
69.71%
Język angielski (R)
55.69%
Język polski (P)
52.54%
Język polski (R)
23.07%
Matematyka (P)
50.91%
Matematyka (R)
41.6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 36.14% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 70.53% | 89 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 69.34% | 88 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 55% | 48 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 45.75% | 4 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 49.25% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 94.57% | 60.68% | 93 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 62.29% | 92 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35.58% | 26 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 90.22% | 58.7% | 93 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.89% | 18 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 39.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
36.14%
Język angielski (P)
70.53%
Język angielski (R)
55%
Język niemiecki (P)
45.75%
Język polski (P)
60.68%
Język polski (R)
35.58%
Matematyka (P)
58.7%
Matematyka (R)
19.89%
WOS (R)
39.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 45% | 33 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 31.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 84% | 85 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 98.82% | 77.56% | 85 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 65.31% | 67 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 49.2% | 5 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 47.2% | 5 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.78% | 60.56% | 90 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 57.82% | 90 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 65.94% | 31 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 94.44% | 58.73% | 90 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 15.93% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
17.5%
Geografia (R)
45%
Historia (R)
20%
Informatyka (R)
31.33%
Język angielski (P)
84%
Język angielski (R)
65.31%
Język niemiecki (P)
49.2%
Język polski (P)
60.56%
Język polski (R)
65.94%
Matematyka (P)
58.73%
Matematyka (R)
15.93%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 16.75% | 4 |
| chemia | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 31.23% | 30 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 43.5% | 2 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.45% | 76.2% | 89 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 61.67% | 55 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 75% | 47% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.7% | 56.22% | 94 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 48.52% | 33 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 74.19% | 49.26% | 94 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 10.75% | 16 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 10.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
16.75%
Chemia (R)
4%
Geografia (R)
31.23%
Historia (R)
13.33%
Historia sztuki (R)
43.5%
Informatyka (R)
20%
Język angielski (P)
76.2%
Język angielski (R)
61.67%
Język niemiecki (P)
47%
Język polski (P)
56.22%
Język polski (R)
48.52%
Matematyka (P)
49.26%
Matematyka (R)
10.75%
WOS (R)
10.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 27.38% | 16 |
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 27% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.15% | 68.11% | 73 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.44% | 41 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 52% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 57.63% | 75 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37.16% | 19 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.33% | 49.64% | 75 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 6 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
27.38%
Informatyka (R)
27%
Język angielski (P)
68.11%
Język angielski (R)
46.44%
Język niemiecki (P)
52%
Język polski (P)
57.63%
Język polski (R)
37.16%
Matematyka (P)
49.64%
Matematyka (R)
20%
WOS (R)
15.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony