Wyniki matur Technikum nr 3 Ruda Śląska
Ocena: 5.00 (2 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 67% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 77.19% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 56.27% | 16 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 55.35% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.9% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 48.2% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
67%
Język angielski (R)
56.27%
Język polski (P)
55.35%
Matematyka (P)
48.2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 22.86% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 28.33% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.42% | 62.35% | 31 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.55% | 70.65% | 31 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 49% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.32% | 48.71% | 31 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.77% | 55% | 31 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.42% | 52.84% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.44% | 9 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
22.86%
Historia (R)
28.33%
Język angielski (P)
62.35%
Język angielski (R)
49%
Język polski (P)
48.71%
Język polski (R)
20%
Matematyka (P)
52.84%
Matematyka (R)
4.44%
WOS (R)
40%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 23.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 94.44% | 75.39% | 18 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 73.94% | 18 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 62% | 18 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 64.22% | 18 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 47.78% | 18 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.5% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Historia (R)
23.67%
Język angielski (P)
75.39%
Język angielski (R)
58%
Język polski (P)
62%
Matematyka (P)
47.78%
Matematyka (R)
2.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 19.8% | 5 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 38.33% | 9 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 63.26% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 88.89% | 58.59% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 53.5% | 12 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 64.78% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 92.59% | 45.3% | 27 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 64.14% | 7 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 42.3% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 6% | 4 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Biologia (R)
19.8%
Geografia (R)
38.33%
Historia (R)
33%
Język angielski (P)
63.26%
Język angielski (R)
53.5%
Język polski (P)
64.78%
Język polski (R)
64.14%
Matematyka (P)
42.3%
Matematyka (R)
6%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28.43% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.29% | 69.79% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 48.93% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 44.32% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 5 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96.43% | 57.75% | 28 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 19.33% | 3 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 15.86% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
21%
Geografia (R)
28.43%
Język angielski (P)
69.79%
Język angielski (R)
48.93%
Język polski (P)
44.32%
Język polski (R)
35%
Matematyka (P)
57.75%
Matematyka (R)
19.33%
WOS (R)
15.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 54.38% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 40% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 81.48% | 41.15% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 81.48% | 42.22% | 27 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
34%
Język angielski (P)
54.38%
Język angielski (R)
40%
Język polski (P)
41.15%
Matematyka (P)
42.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony