Wyniki matur - Technikum nr 3 Sandomierz
Ocena: 3.97 (74 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 57.5% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 93.33% | 54.4% | 30 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 41.61% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 86.67% | 45.57% | 30 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 54.47% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 39% | 30 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Język angielski (P)
57.5%
Język angielski (R)
41.61%
Język polski (P)
45.57%
Matematyka (P)
39%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 10.33% | 3 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 43% | 3 |
| historia sztuki | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 65.77% | 30 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 67.83% | 29 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 54.05% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 79.31% | 43.72% | 29 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.55% | 54.79% | 29 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 58.62% | 42.65% | 31 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.8% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
10.33%
Geografia (R)
43%
Historia sztuki (R)
30%
Język angielski (P)
65.77%
Język angielski (R)
54.05%
Język polski (P)
43.72%
Język polski (R)
21%
Matematyka (P)
42.65%
Matematyka (R)
4.8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 47% | 4 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.89% | 65.56% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.3% | 71.7% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 66.43% | 7 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 85.19% | 45.56% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 53.33% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 47.44% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.67% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
47%
Język angielski (P)
65.56%
Język angielski (R)
66.43%
Język polski (P)
45.56%
Matematyka (P)
47.44%
Matematyka (R)
2.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| informatyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.18% | 66.64% | 44 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 64.25% | 44 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.31% | 26 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 97.73% | 58.77% | 44 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.73% | 50.77% | 44 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 41.5% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70.45% | 40.11% | 44 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Informatyka (R)
24%
Język angielski (P)
66.64%
Język angielski (R)
52.31%
Język polski (P)
58.77%
Język polski (R)
41.5%
Matematyka (P)
40.11%
Matematyka (R)
24%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 85.37% | 66.49% | 41 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 52.19% | 21 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 78.57% | 39.55% | 42 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.1% | 10 |
| język rosyjski | pisemny | rozszerzony | - | 95.5% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 43.52% | 42 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 13.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Język angielski (P)
66.49%
Język angielski (R)
52.19%
Język polski (P)
39.55%
Język polski (R)
32.1%
Język rosyjski (R)
95.5%
Matematyka (P)
43.52%
Matematyka (R)
13.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 12.78% | 6 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84% | 54.76% | 50 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 43.58% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82% | 44.46% | 50 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 70% | 43.11% | 50 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5% | 8 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
12.78%
Język angielski (P)
54.76%
Język angielski (R)
43.58%
Język polski (P)
44.46%
Matematyka (P)
43.11%
Matematyka (R)
5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony