Wyniki matur Technikum nr 3 Tczew
Ocena: 3.64 (64 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 28% | 9 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.42% | 62.91% | 67 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 95.45% | 55.71% | 66 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 51.97% | 29 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 92.65% | 52.91% | 70 |
| język polski | ustny | podstawowy | 97.06% | 42.64% | 69 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.18% | 39.57% | 70 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4.4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
28%
Język angielski (P)
62.91%
Język angielski (R)
51.97%
Język polski (P)
52.91%
Matematyka (P)
39.57%
Matematyka (R)
4.4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 17.5% | 2 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 41.1% | 10 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 33% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 77.14% | 56.81% | 77 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90% | 51.8% | 71 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.26% | 19 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.1% | 47.74% | 78 |
| język polski | ustny | podstawowy | 94.37% | 39.11% | 76 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 37% | 1 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 69.01% | 38.28% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 0% | 1 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 8% | 1 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
17.5%
Geografia (R)
41.1%
Historia (R)
33%
Język angielski (P)
56.81%
Język angielski (R)
58.26%
Język polski (P)
47.74%
Język polski (R)
37%
Matematyka (P)
38.28%
Matematyka (R)
0%
WOS (R)
8%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 18% | 7 |
| fizyka | pisemny | rozszerzony | - | 13% | 1 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.29% | 7 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 1 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.87% | 65.78% | 81 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 92.41% | 58.62% | 79 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 47.94% | 32 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 0% | 25% | 1 |
| język niemiecki | ustny | podstawowy | 100% | 73% | 1 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 20% | 1 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.75% | 49.3% | 82 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.25% | 43.31% | 80 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 17% | 2 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 65% | 41.27% | 82 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 22.5% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 9.67% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Biologia (R)
18%
Fizyka (R)
13%
Geografia (R)
32.29%
Historia (R)
42%
Język angielski (P)
65.78%
Język angielski (R)
47.94%
Język niemiecki (P)
25%
Język niemiecki (R)
20%
Język polski (P)
49.3%
Język polski (R)
17%
Matematyka (P)
41.27%
Matematyka (R)
22.5%
WOS (R)
9.67%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.46% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 93.33% | 64.85% | 68 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 96.67% | 54.23% | 61 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.32% | 31 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 30.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.72% | 55.87% | 68 |
| język polski | ustny | podstawowy | 98.36% | 45.78% | 64 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 60.66% | 34.35% | 69 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 5.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.46%
Język angielski (P)
64.85%
Język angielski (R)
50.32%
Język niemiecki (R)
30.67%
Język polski (P)
55.87%
Matematyka (P)
34.35%
Matematyka (R)
5.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 28.57% | 7 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.95% | 19 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 84.29% | 54.63% | 70 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 26.04% | 54 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 50% | 32% | 4 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 75.68% | 46.92% | 74 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 32.88% | 8 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 33.78% | 28.7% | 74 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 7 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Biologia (R)
28.57%
Geografia (R)
19.95%
Język angielski (P)
54.63%
Język angielski (R)
26.04%
Język niemiecki (P)
32%
Język polski (P)
46.92%
Język polski (R)
32.88%
Matematyka (P)
28.7%
Matematyka (R)
2%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 24% | 13 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 89.86% | 58.58% | 69 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 46.87% | 23 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 33.33% | 31.78% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 83.33% | 48.44% | 78 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 2% | 4 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 34.62% | 27.77% | 78 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 4% | 5 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
24%
Język angielski (P)
58.58%
Język angielski (R)
46.87%
Język niemiecki (P)
31.78%
Język polski (P)
48.44%
Język polski (R)
2%
Matematyka (P)
27.77%
Matematyka (R)
4%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony