Wyniki matur - Technikum nr 3 Września
Ocena: 1.00 (1 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 26.29% | 14 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 76.19% | 55.38% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 63.71% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 50.44% | 9 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 95.24% | 44.81% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 65.67% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 71.43% | 38.76% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Geografia (R)
26.29%
Język angielski (P)
55.38%
Język angielski (R)
50.44%
Język polski (P)
44.81%
Matematyka (P)
38.76%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35% | 7 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 74.07% | 54.85% | 27 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 61.48% | 27 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 45.93% | 15 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 53.33% | 27 |
| język polski | ustny | podstawowy | 96.3% | 47.93% | 27 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 77.78% | 41.33% | 27 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 2.22% | 9 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Geografia (R)
35%
Język angielski (P)
54.85%
Język angielski (R)
45.93%
Język polski (P)
53.33%
Matematyka (P)
41.33%
Matematyka (R)
2.22%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 34% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 74.44% | 25 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 81.88% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 58.93% | 14 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 63.16% | 25 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 69.32% | 25 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 96% | 53.96% | 25 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Geografia (R)
34%
Język angielski (P)
74.44%
Język angielski (R)
58.93%
Język polski (P)
63.16%
Matematyka (P)
53.96%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 32.09% | 11 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 90.48% | 64.76% | 21 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 90.48% | 62.1% | 21 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 38.59% | 17 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 67.67% | 21 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 66.57% | 21 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 76.19% | 41.86% | 21 |
Porównanie średnich wyników matur 2023
Geografia (R)
32.09%
Język angielski (P)
64.76%
Język angielski (R)
38.59%
Język polski (P)
67.67%
Matematyka (P)
41.86%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2022
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 35.53% | 17 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 88.46% | 59.15% | 26 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 34.38% | 16 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 51.5% | 4 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 44% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 100% | 49.07% | 30 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 86.67% | 42.5% | 30 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 18.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2022
Geografia (R)
35.53%
Język angielski (P)
59.15%
Język angielski (R)
34.38%
Język niemiecki (P)
51.5%
Język niemiecki (R)
44%
Język polski (P)
49.07%
Matematyka (P)
42.5%
WOS (R)
18.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2021
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 19.55% | 20 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 80% | 54.8% | 25 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 44.6% | 10 |
| język niemiecki | pisemny | podstawowy | 100% | 48.67% | 3 |
| język niemiecki | pisemny | rozszerzony | - | 16.67% | 3 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 96.43% | 50.61% | 28 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 67.86% | 39.75% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2021
Geografia (R)
19.55%
Język angielski (P)
54.8%
Język angielski (R)
44.6%
Język niemiecki (P)
48.67%
Język niemiecki (R)
16.67%
Język polski (P)
50.61%
Matematyka (P)
39.75%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony